#

alstudio

Hikari Kesho Kesho itibaren Cipayung Datar, Megamendung, Bogor, West Java, Endonezya itibaren Cipayung Datar, Megamendung, Bogor, West Java, Endonezya

Okuyucu Hikari Kesho Kesho itibaren Cipayung Datar, Megamendung, Bogor, West Java, Endonezya

Hikari Kesho Kesho itibaren Cipayung Datar, Megamendung, Bogor, West Java, Endonezya

alstudio

Harika!!!

alstudio

En iyi Wexford gizemlerinden biri. Her ne kadar katil hakkındaki tahminin muhtemelen doğru olsa da, cinayetlerin durumları etli karıncalanma şeklinde tamamen beklenmiyor. Teşekkürler Bayan Rendell. Onu sevdim.

alstudio

Henüz yapılmadı, ancak "epik" veya "kıtalar ve nesiller arası" olarak tanımlanan kitapları okumayı durdurmak için elimden gelenin en iyisini yapmaya karar verdim. Yani, Nagasaki, Bölme, Taliban, 11 Eylül ... beni rahatlattı.

alstudio

Bu yemek kitabını Union Square Borders kitabevinin kapanış satışından aldım - çoğunlukla soslar için bazı ilginç tarifler vardı - mol, salsas vb. Tüm tarifleri okumak - Bazı son derece basit tariflerin dahil edilmesinde biraz hayal kırıklığına uğradığımı itiraf ediyorum - çok gülünç olması gereken ilkel. Bunun sadece yayınevinin eklenmesi için ısrar ettiği bir şey olması gerektiğini düşünebilirim - örneğin - yazar yeşil salata için bir reçete (1 qt karışık yeşillik, dilimlenmiş domates, avokado, yeşil soğan, yağ, sirke, tuz, biber) ). Haşlanmış mısır ve kavrulmuş mısır için bir "tarif" var. Mantar dolgusu için bir tarif, "yenilebilir her çeşit mantarı" - yenilebilir maddeler listesinde açıklar. Gerçekten mi? bir yemek kitabında mı? Gracias, Capitan Obvio! Genel olarak - birkaç iyi temel empanada dolum tarifleri, mol tarifleri (sarı bir mol!) Ve fantastik görünen "San Cristobol Ekmek Güveç" adında bir tencere var. Çorbaların çoğu oldukça basit görünüyor ve orada en sevdiğim yemek tarifleri için "Vejetaryen Masa: Meksika" ya sadık kalacağım. Bu bir vegan yemek kitabı değildir - diğer tariflerin birçoğu yumurta ve peynir ister (servis etmeden hemen önce bütün yumurtaları çorbalara kıranlar dahil). Yine de, tüm çizgili vejeteryanlar için fikirler için harika bir yemek kitabı. Yeşil salata yapmayı bilmiyorsanız - şansınız yaver gitti!

alstudio

Bu kitabın harika bir başlangıcı ve oldukça iyi bir sonu vardı. Orta zamanlarda biraz kasvetli ve kasvetli oldu. Ama genel olarak güzeldi.

alstudio

BÜYÜK Neil Gaiman hayranı değilim, ama bu kısa öyküler kitabı çok eğlenceli. Büyülü, mistik ... iyi şeyler.

alstudio

Dorothy Sayers'ın hikayesini zaten okudum. Bence gerisini daha sezonluk bir zaman için saklayacağım.

alstudio

Şimdi bu gerçekten şikayet edebileceğim tek kitap. Klasik Chuck davranışları ve cihazları serpilir, ancak burada bir şey zorlanmış gibi görünüyor. Hikaye özellikle diğerleri kadar ilgi çekici değil. Hiçbir şey beni burada uydurduğu gerçek hikayeye dayanan hikayeye çekmiyor. Sonunda ortaya çıkan bükülme, gelmeyi görmediğim için, kendimi sürprizlere olan sevgime yardım etmek için kayıtsız kalmaya zorladığım için oldukça öngörülebilirdi. Onun en iyisi değil. Eleştiren ve onu en kötü şey olarak adlandıran bir kelime duvarı harcamasına gerek yok, çünkü değil. Hayal kırıklığı yaratan bir Palahniuk kitabı için üzücü, evet, ama eşyalarını ne kadar çok sevdiğimden uzak değil. Başıboş olmayacağım çünkü bir kitap kötü. Kısa süre sonra bir başkasını alacağım.

alstudio

UH MAY ZING.