#

jessgonstyfb55

Jessica Gonzales Valdivia Gonzales Valdivia itibaren Texas itibaren Texas

Okuyucu Jessica Gonzales Valdivia Gonzales Valdivia itibaren Texas

Jessica Gonzales Valdivia Gonzales Valdivia itibaren Texas

jessgonstyfb55

Bu kitabın bazı büyük artıları ve bazı büyük kusurları vardı. Kitap hakkında sevdiğim şey hikayeydi. Eski bir fikir üzerinde yeni bir değişiklikti ve bunun harika bir fikir olduğunu düşündüm. Ayar, çoğunlukla ev ve meyve bahçesi bu hikaye için güzel arka plan vardı. Ama hikayenin kendisi ve kitabın temizliği üç yıldıza ulaştı. Karakterler iyiydi Onları tanıdım ama onları sevdiğimden emin değilim. Sarah çok aptalca ve Prens ile bir şeyler vardı, oldukça parmağımı ve kız kardeşi üzerine koyamıyorum ....... Onun hakkında hiçbir şey bilmiyordum ve onu tekrar sevemedim. diğer el karmaşıktı ve kendimi sevdim, nefret ettikten sonra ona çukur buldum. Yazı benim için en kötü kısımdı. Çok dalgalı ve ayrıktı. Kitap iyi akmadı, bölüm isimleri çok fazla şey verdi. Herkesin bakış açısıyla yazılma şekli yanlıştı, herkesin ne düşündüğünü bilmek istiyorum ama bu işi yapmanın yolları var, bu olmadı. Oh ve karakterler arasındaki sohbetler çok kötüydü, en öngörülebilir şeyleri söylediler. Uhhhgg yeterince iyi. Kitabın tüm sorunları çözecek ve bitirecek kadar hoşuma gitti ve sanırım bu bir şey söylüyor.

jessgonstyfb55

3.5 verebilir miyim? gerçekten beğendim ama sevmedim. çok ilginç teoriler ama zaman zaman çok fazla bilgi almak.

jessgonstyfb55

İlginç, ama özellikle yorgunken takip edilmesi zor. Bizim kitap grubu bu kitap hakkında konuşmak olsa da yardımcı oldu. Birçok ilginç fikir verildi.

jessgonstyfb55

Chief Medical Examiner Kay Scarpeta and Richmond homicide detective Pete Marino were back in my life from page one. I missed some of New Zealand while I was with Kay in her lab and Marino out on the streets of Richmond.

jessgonstyfb55

This is #3 in the series and I'm kind of glad that I came in at this point since the two protagonists seem to be at a cross roads in their careers and their personal interactions. I am familiar with the old BBC series but I found this novel a whole lot better. I am presently reading #4 in the Hill/Jordan series (which is making me thankful that I'm not a woman!)and will definitely start at the beginning with #'s 1+2 before finishing up with #'s 5+6. Purchased at the late, lamented Susquehanna Valley Book Mart back in 2005.