#

nguyenqueanh

Queanh Nguyen Nguyen itibaren Hyōgo ili, Japonya itibaren Hyōgo ili, Japonya

Okuyucu Queanh Nguyen Nguyen itibaren Hyōgo ili, Japonya

Queanh Nguyen Nguyen itibaren Hyōgo ili, Japonya

nguyenqueanh

The Pen Muse'deki incelememe bakın

nguyenqueanh

Mary Shelley'nin büyük-büyük-büyük-büyük (vb.) Bir teyze olduğuna inanıyorum. Sanırım ortaokul lise İngilizce ortamının dışında olsaydı ve o kadar derinlemesine analiz etmek zorunda kalmazsam, bundan daha fazla zevk almış olabilirdim. Ama yine de okumaya değer bir klasik.

nguyenqueanh

Çoğunluğa atladım ve yaptığım için çok mutluyum! İyi bir aşk hikayesini kim sevmez? Özellikle vampirleri içerdiğinde !? Zaman zaman melodramatik ve genç, özlü köpek yavrusu dolu takoz sevgi hala benden sağlam bir beş yıldız kazanıyor. Kafamı salladı ve birkaç kez gözlerimi yuvarlamış olabilirim, ama bu beni toplam iki akşam kitap okumamı engellemedi.

nguyenqueanh

Her zamanki gibi görünen bu kitabı okudum! Normalde sadece onunla bitirdim ve bitirme işini zahmet etmiyordum, ama bunu görmek ve sonunda ne olacağını bulmak için sapkın bir arzum var. Hikaye gerçekten güzel olabilirdi, ama çok ayrık. Öykü çizgileri sadece çözünürlük olmadan durur. Sonunda hepsine bağlı olacaklarını umuyorum. Olmazlarsa, bu memnuniyetle çöpe atacağım başka bir kitap. Sonunda bitti. Olabilecekleri için 2 yıldız verdim. Hikaye yazı için olgunlaştı, ama olmadı. Bu kitabı asla tavsiye edemezdim.

nguyenqueanh

I liked this better than the first book. The FPsy was a lot more convincing this time around. Although the Jaguar was highly annoying! On to the next...