#

mariani

Mariani Gregory Gregory itibaren Indaram, Andhra Pradesh 442709, Hindistan itibaren Indaram, Andhra Pradesh 442709, Hindistan

Okuyucu Mariani Gregory Gregory itibaren Indaram, Andhra Pradesh 442709, Hindistan

Mariani Gregory Gregory itibaren Indaram, Andhra Pradesh 442709, Hindistan

mariani

Ishiguro'dan beklendiği gibi, bu kitap çok ince ve sade. Bir yatılı okulda korunaklı ve pastoral bir çocukluk hikayesini anlatıyor. Tek bükülme, çocukların hayati organlarını bir dizi “bağışta” hasat etmek için yetiştirilen klonlardır. “Günün Kalıntıları” kadar iyi olmayan bu kitap, konforumuz ve güvenliğimiz uğruna başkalarına verebileceğimiz vahşetin ürpertici bir görüntüsünü sunuyor. Ve bu adaletsizlik sisteminin ya da uygulamalarının toplumda nasıl bu kadar damgalandığını (ve sorgulanmadığını), başka türlü bir şey hayal etmek çok zor. (Sweatshops ve hazır giyim endüstrisi akla geliyor).

mariani

Hahahahaahahahaahahahahaahahahahaa Bu kitabı okurken kulağa böyle geliyordum. Komik, tehlikeli ve sürükleyici. Wyfe, ona yüksek sesle pasajdan sonra pasajı okurken kapanmamı söylemeye devam etti (sanırım kimse okuduklarınızı duymak için okumalarından kesilmekten gerçekten hoşlanmıyor). Irak'a gitmek için işi gerçekten kabul ettiği kısım dışında, sadece "ben de öyle yaparım" diye düşünmeye devam ettim. Yow!