#

huanyunsu

Tomoe Su Su itibaren Haynestown, Co. Louth, İrlanda itibaren Haynestown, Co. Louth, İrlanda

Okuyucu Tomoe Su Su itibaren Haynestown, Co. Louth, İrlanda

Tomoe Su Su itibaren Haynestown, Co. Louth, İrlanda

huanyunsu

Parlak...

huanyunsu

Neşeli! Ayrıca zaman ve mekanı farklı bir bakış açısıyla görmem için bana meydan okudu.

huanyunsu

banliyö cinsellik karanlık keşif

huanyunsu

Bu kitabı önerilen yaştan biraz daha büyükken okudum, bu yüzden ne kadar öngörülebilir olduğu konusunda biraz üzüldüm. Bu gerçekten eğlenceli bir hikaye.

huanyunsu

Bu ilginç bir kitap gibi görünüyor!

huanyunsu

Beş yıldız gibi bir hikaye vermekten nefret ediyorum ama Truman Capote kesinlikle muhteşem bir yazardı. Kelimelerle ne inanılmaz bir yol. Tüm bu korkunç ve bazen rastgele bilgiyi nasıl aldığını, birlikte yaşadıklarını ve hikayeyi güzel bir şekilde anlattıklarını anlattı. Ne yetenek.

huanyunsu

Bu kitaptan gerçekten çok zevk aldım fakat beklediğim gibi değildi. Kitabın arkası, kitabın çoğunlukla hikayenin tarihi yönüne odaklandığına inanmamı sağladı. Ve hikayenin buna odaklanan kısımları var, ama asıl odak noktası değil. Ana odak, karakterler arasındaki ilişkilere benziyor, karakterler arasındaki bu ilişkinin benzersiz ve çok ilginç olduğunu düşündüm. Dilin bu kitaptaki yaratıcı kullanımı onu ilginç ve benzersiz kılıyordu, bunun bir kısmı konuşan kişi anadili İngilizce değil gibi yazılıyor, bu nedenle sözcük seçimi bazen kapalı. İlk başta bu endişe verici ancak bir süre sonra buna alışırsınız ve zevklidir. Genel olarak, iyi ve benzersiz bir kitap. Değerli bir okuma.