#

ppjitlada63d4

Jj Whyjj Whyjj itibaren Texas itibaren Texas

Okuyucu Jj Whyjj Whyjj itibaren Texas

Jj Whyjj Whyjj itibaren Texas

ppjitlada63d4

Tamam yani alejandro aşık oldu hikaye güzeldi ve blabla için bir 5stars oldu. Carlos'un hikayesi, ancak hikayeyi sevdim ama alex'inki kadar değil. hala harika bir kitap ama ben tamamen carlos odaklanmak için alex tarafından takıntılı olduğunu düşünüyorum !! lol

ppjitlada63d4

Grisham çok hayal kırıklığı gezisi. Bu kitapta, Daire'de başlayan ölüm cezasına yönelik saldırısına devam eder. Oda gibi, İtiraf vaazda kaybolur. Hikayenin kendisi ilginç olsa da, karakterlerin çoğunu daha az buldum. Bitirmek zordu.

ppjitlada63d4

Bu kitap oldukça iyiydi! Hikayenin gerçekten ilginç ve benzersiz olduğunu hissettim. Hikaye ilerledikçe ve genç bir adam olmak için büyüdükçe, hiç kimse Owens'ın kendine nasıl güvendiğini sevdim. Yine de, All Trades'in Kardeşliği kardeşliği yeterince açıklanmadı. Bay Frost'un aslında Jack olduğunu ve onu öldürmeye çalışmak için üst kata kimseyi yönetmediğinde hiç şaşırmadıklarını da tahmin ettim. Silas'ın ilk başta Scarlett'in hafızasını nasıl sildiğini beğenmedim, ama düşündükten sonra onun için en iyi şey olabilirdi. SLEAR, Silas veya Jack'i ve onun türünü hiç görürsem ölümüne korkardım! Bence hikaye ergenlerin çok daha ilginç olacağını, çünkü gençlerin hikayede yaşadıkları aynı duyguların çoğuna hitap ediyordu. Sonuçta bu kitap oldukça iyi olduğunu düşünüyorum. Drums, Girls ve Dangerous Pie gibi mükemmel değildi ama tatmin ediciydi. Bunu kesinlikle bir ders planına dahil edeceğim ya da okuması için öğrencilere ödünç verirdim.

ppjitlada63d4

In this sad, yet poignant tale, we slowly watch the happiness of this newly married couple slip away. The beginning paragraphs offer up a clue as to the root of their problems—sexual inexperience and lack of communication. But in the pages that follow, we see how the two met, how they gradually reached the point of marriage, and that the seeds of their future discontent sprouted long before that fateful night. I liked the author's style of gradually unfolding the actual events of that night: from the opener, followed by the courtship in its various stages, until finally we see the disaster on Chesil Beach. The author then gifts the reader with the "near misses" of their lives afterwards, and we cannot help but wish that somehow, the two of them would find each other again—improved by age, wisdom, and experience. But alas....there is no happy ending here. "On Chesil Beach" could be a cautionary tale for those who would ignore or choose not to engage in serious communication in the beginning of a relationship. But the time period (pre-sexual revolution) is an indicator of why and how these two failed at this task. Five stars.