#

dana1

Fed Ads Ads itibaren Texas itibaren Texas

Okuyucu Fed Ads Ads itibaren Texas

Fed Ads Ads itibaren Texas

dana1

** spoiler uyarısı ** Sonunda daha önce okuyacağımı fark ettiğimde birkaç bölümdeydim. Ancak, incelememi bulamıyorum. Bilgisayarım düştüğünde kaybettim birisinin olduğuna inanıyorum. Her neyse, ilk seferinde biraz daha korkutucu olduğunu hatırlıyorum. Bu sefer, çok değil. Bu gerginlik gerçekten orada. Buradaki çoğunluğa katılıyorum - gerilim iyiyken, tüyler ürpertici faktör (deforme olmuş fareler ve kedi) okuyucunun parmaklarından geçti ve hiçbir şey çıkmadı. Ne yapmamız gerekiyor? Akraba evliliği? Konu hakkında daha fazla bir şey yok, neredeyse yazarın unuttuğu gibi, kedi 'kötü adamlardan birine saldırsa da, hala yeterli değildi. Kasadaki kızı bulmak biraz fazlaydı, ama ben faktörü buldum. Tamam, bu yüzden ciddi derecede cılız bir adam 30 yıldır kadınları kaçırıp öldürüyor. Tüm komplo bu mu? Morrell bu konuda çok daha fazlasını yapabilirdi. Endişeyi atladığınızda, arsa çok basittir. Aslında beni biraz rahatsız etti, çok basitti. Ne var ki, Morrell’in koyduğu bükülmeler gibi, Frank'in izcilik yaparken muhabir olarak nasıl poz verdiğini, altın paralarını çalmak için geri dönmesi gerekiyordu ve görev sürelerini kaybeden profesör, bir zamanlar nasıl bir polis olduğunu şimdi daha fazla para arıyor, böylece otelden satın alınıp alınamayacağını görmek için bir toplantıdan sonra kaybolan kayıp karısı, karısı için aramaya devam edebiliyor. Bu bükülmeler hikayeyi ilginçleştirdi. Çılgın adamdan uzaklaşan, bir çıkış yolu arayan karakterler hikayeyi ilginçleştirdi. Hepsinden korkma, hikayeyi ilginçleştirdi. 5 yıldız değil. Eğer GR yarım yıldız derecesine sahip olsaydı, 3.5 olurdu. 3'ten biraz fazla, 4'e yetmiyor. Yani, sanırım benim için 4.

dana1

Alan Moore'un başyapıtlarından biri olan Watchmen harika bir iş. Birden fazla hikayeyi, karakteri ve teoriyi birbirine bağlar ve hiç görmediğim şekilde doruğa ulaşır. Bazen grotesk, ama her zaman düşündürücü, bir sonraki iyi okumadan gerçek bir * deneyim * isteyen herkese tavsiye ederim. Hafif okuma değil.

dana1

Evet, biliyorum, gezegenin yüzünde bu kitaptan nefret eden tek kişi benim. Ugh, sadece okumayı düşünmek bana başım ağrıyor.