#

alexandredeoriocf69

Alexandre De Orio De Orio itibaren 47400 Başak Köyü/Kızıltepe/Mardin, Türkiye itibaren 47400 Başak Köyü/Kızıltepe/Mardin, Türkiye

Okuyucu Alexandre De Orio De Orio itibaren 47400 Başak Köyü/Kızıltepe/Mardin, Türkiye

Alexandre De Orio De Orio itibaren 47400 Başak Köyü/Kızıltepe/Mardin, Türkiye

alexandredeoriocf69

Bu bir kitap kulübü seçimidir - başlık yeterince ilginç gelebilir ... İnsanların bunun bir şeyle ilgili olmadığını düşünmelerine rağmen, altyazı "ABD'de İngilizce Dilinin Gayri Resmi Tarihi" dir. Şimdiye kadar oldukça eğlenceli - kelime kökenleri / gelişimi, rastgele tarih ve sözde tarihsel gerçeklerin bir karışımı var ... Her ne kadar herkes daha önce yalan söylerse ona bir şeylerin neden gerçekleşmediğine emin olmasam da ... ..

alexandredeoriocf69

İyi yazılmış, ama benim tarzı değil çünkü 2 ve 3 yıldız arasında vacillated. Eksantrik bir kitap.

alexandredeoriocf69

yaratıcı topluluklardan gelen adam, Daniel Bell'in Kapitalizmin Kültürel Çelişkisini çaya çalarak. yaratıcılığın fikri mülkiyet tarafından ihanete uğradığını ve kamusal alanın yıllar içinde eklenmediğini düşünüyor - muhtemelen öyle.

alexandredeoriocf69

This is the first book in a series called Memory, Sorrow, and Thorn. It is so far the best in the series though I haven't finished the series so my opinion may change.

alexandredeoriocf69

este libro trata de muchas cosas, pero las q mas recuerdo son: amor, desamor, revolucion, familia/no saber cuidar bien la familia, y pasión ... ah, y despues d todo eso, madurar