#

siddeys

Siddharth Jadhav Jadhav itibaren 6075 NA Herkenbosch, Hollanda itibaren 6075 NA Herkenbosch, Hollanda

Okuyucu Siddharth Jadhav Jadhav itibaren 6075 NA Herkenbosch, Hollanda

Siddharth Jadhav Jadhav itibaren 6075 NA Herkenbosch, Hollanda

siddeys

Dokuz yıl önceki Atlanta'ya güzel bir giriş, bu roman Wolfe'un tipik hiciv setleriyle doludur, ancak mantıklı olamayacak kadar getirilmiş bir alt arsaya sahiptir ve sonunda tüm kitabı ele geçirir.

siddeys

Taibbi çok iyi bir yazar değil ve sonuçlarından bazılarına katılmıyorum, ancak öfke duygusunu seviyorum. Hükümetimiz, kasıtlı olarak veya olmasın, ülkeyi parasal çıkarlara sade bir şekilde satıyor ve ana akım medya, söz konusu şartlar altında toplanmasına izin vermekten memnun. Bu eylemler kaba mermileri hak ediyor.

siddeys

Bu, Abbey Mysteries serisinin 1190'da İngiltere'deki Glastonbury'de yaşayan on üç yaşındaki Gwyneth Mason ve küçük kardeşi Hereward olan ikinci kitaptır. Şimdi Gwyneth Mason ve kardeşi Hereward, Kral Arthur ve Kraliçe Guinevere'nin Glastonbury Manastırı'na kemikleri, kasaba bir kez daha müreffeh ve hacılar bir kez daha ziyaret ediyor. Ama yakında küçük köylerindeki barış bir kez daha bozuldu. Kralın Manastırdaki çalışmaları denetlemeyi seçtiği asilzade küçük kızı Eleanor kaybolur. Şüphe, Abbey'deki yeniden yapılanma üzerinde çalışan nazik bir dilsiz olan Bedwyn'e düşüyor. Gwyneth ve Hereward, Bedwyn'in asla bir çocuğu kaçırmayacağını biliyorlar, bu yüzden Eleanor'a gerçekte olanların gizemini çözmek için yola çıktılar. Abbey Gizemleri dizisindeki ilk kitabın tadını çıkaran okuyucular ile gizemlerden ve tarihi kurgudan hoşlanan yeni okuyucular bu kitabı beğeneceklerdir. 1190'da İngiltere'de geçen bu dizi, harika bir okuma için tarih, gizem ve macerayı bir araya getiriyor. Karakterler hoş ve tarihsel ortamı seviyorum.

siddeys

i love this book i think its awesome