#

lillian_lin

Lillian Lin Lin itibaren Texas itibaren Texas

Okuyucu Lillian Lin Lin itibaren Texas

Lillian Lin Lin itibaren Texas

lillian_lin

Harika bir yazardan harika bir kitap.

lillian_lin

Bilimimin insanlar ve tarih bağlamında anlatmasını seviyorum. Bu yüzden Steven Johnson'ı seviyorum, keşke kendini biraz düzenlemesini isterdim. Kendini çok tekrar ediyor.

lillian_lin

Bir ailenin anıları, zorluklarla ve onların üzerinde nasıl yükseldikleriyle karşı karşıya kaldı. Hangi seçimleri yaptıkları ve bunların üstesinden nasıl geldikleri.

lillian_lin

Okuduğum versiyon bir sözlükle donatılmadı. Kurgusal bir sözde-Slav argo oluşturmak için siniri olan bir yazarı sevmelisiniz, okuyucuyu kitaplarını okumak için kelimenin tam anlamıyla yeni bir dil öğrenmeye zorlar (sadece bağlam ipuçlarıyla). Bu kibirli bir mo-fo.

lillian_lin

Finansal danışmanım tavsiye ediyor. Bence bu yönetilen fon yatırımı üzerinde endeks fonu yatırımında bir primer

lillian_lin

Bu çok iyi bir kitaptı. Sizi gerçekten çeker ve ilginizi çeker. Trajik ve üzücü, kitap grubundaki bazı insanlar bunun aşağılayıcı olduğunu düşünüyorlardı. Bazı çok zor pasajlar (savaş vb.) Var, ama bunlar kitaptaki karakterler için gerekli. Nesir zaman zaman gerçekten güzel: sahneler ve karakterler okuyucu tarafından çok kolay görünüyor. Ben tavsiye ederim. Büyümeye ilginç bir bakış ve aynı zamanda yazma sanatı.

lillian_lin

60'larda geçen bu kitap gerçekten keyif aldım. Kuzu, orta sınıf aile yaşamını, pop kültürünü ve dönemin siyasetini çok iyi tasvir ediyor. Onun büyük bir hayranı olarak başka bir şey bekliyordum, ama yine de mutluydum ve zeki biri olduğunu düşünüyordum!