#

tuyenpv91

Tuyen Phan Phan itibaren Gaji, Guntur, Demak Regency, Central Java 59565, Endonezya itibaren Gaji, Guntur, Demak Regency, Central Java 59565, Endonezya

Okuyucu Tuyen Phan Phan itibaren Gaji, Guntur, Demak Regency, Central Java 59565, Endonezya

Tuyen Phan Phan itibaren Gaji, Guntur, Demak Regency, Central Java 59565, Endonezya

tuyenpv91

Bu kitabın içeriği ilginç - kürtaj doktoru kapalı havuzunda ölü bulundu. Öfkeli bir eylemci, öfkeli kocası, karamsar kızı mıydı? Ya da başkası tamamen? Kitap dikkatimi tutarken, “gizemi” zayıf buldum ve bittiğini çok öngörülebilir buldum. Bununla birlikte, kitaptan ve hikaye satırından zevk aldım. Yılın en iyi kitabını kazanmak değil, ancak dikkatimi çekecek kadar zevkliydi. Sesli kitap

tuyenpv91

Duyduğum bir yerde, iyi bir yazarın herhangi bir şey hakkında yazabileceğini ve ilginç yapabileceğini söylediğini duydum. E. B. White böyle bir yazar, iyi bir yazar ve zaman zaman herhangi bir şey hakkında yazıyor gibi görünüyor. Çoğu zaman hiçbir şey hakkında yazmıyor gibi görünse de neden yazdığını okuduğumu ve zamanımı biraz daha akıllıca harcayamayacağımı merak ediyorum. Arabamı tamirciye götürmek ve lastiklerimin dönmesini seyretmek ya da merdivenlerin altındaki saklama alanını temizlemek gibi bir şey söyle. Bununla birlikte, belki de One Man’ın Meat’inden aldığım bu “hiçbir şey” duygusunun muhtemelen yazıldığından, daha basit bir zamandan kaynaklanabileceğini kabul eden ilk kişi ben olurum. Ve bu türün sadeliği olarak beni hayal kırıklığına uğrattığımda, yazdığı zaman ve onu yazan kişi hakkında biraz daha düşünceli olmalıyım. Yine de elli yaşından büyük herhangi bir şeyi okumamayı kurallaştırmaya çalışıyorum. Dil, konu, şu anki argoda dikkatle ilgimi çekecek çok şey yoksa, kimsenin söylediği lanet şeyi anlayamadığım gerçeği. Yine de belki de bu örnekte, E. B. White'ın yanak altı mizahta kir ve kuru olarak iki katı sıkıcı bir dili kutladığı görülüyor. Amazon'dan sipariş ettiğim ciltsiz baskının kapağını casusluk yaptığım andan itibaren başımın belada olduğunu biliyordum. Yazar: yazı masasında resmedilmiş; ön kapının üzerine seyrek süslenmiş tahta bir mesele, manuel bir daktilo, çöp tenekesi gibi küçük bir tahta fıçı - sıçradı. Pitoresk göl manzarasına sahip kasvetli çorak kabinde orada oturmuş görüntüsü; su donuk, düz bir yüzeye, karşı kıyıdaki uzak ormanlık tepelere - tüylerim dikenleri gönderdi. Her şey pratikte “ev bükülmüş ülke felsefesi” diye bağırıyor - yayıncıların bu tür şeyleri yiyen bir tür insan için bir satış noktası olarak kullandıklarından çok eminim. Öte yandan, bunun bir tür acımasız şaka olduğunu umduğumda bırakıldım ve sonra sadece "Coon Hunt" ve "Poo Teyze" adlı bölümleri bulmak için birkaç sayfa açtım. Yavaş yavaş oturma odamdaki sandalyeden kalktım ve çöp tenekelerimi tuttuğum verandaya götüren arka kapıya yürüdüm. Siyah olanı çöpler için, geri dönüştürülebilirler için mavi. Çabucak açıp siyah kutuyu açtım ve E. B. White'ı içeri soktum.

tuyenpv91

Sanırım 'Mark Twain' bir Amerikan endüstrisi haline geldi, çünkü MT’nin otobiyografisinin yayınlanmasına ilişkin gerçek niyetinin, önceki MT otobiyografilerinin bu isteklere karşı koyduğu öz önemi taşıyan dünyanın en büyük tanıtımıyla gelmesi beklenmez. MT'nin birçok otobiyografik materyali başlatması ve durdurması, arkadaşlarına otobiyografisi ve reklam müzesi hakkındaki düşünceleri hakkında yaptığı yorumlar. Tabii ki, her ne olursa olsun, şu anda doğrudan MT'nin gerçek sözlerine atlamaktan kaçınmak için sabrım olup olmadığını göreceğiz.

tuyenpv91

Çocukluk çağından insana doğru büyüyen genç bir adamın içsel, duygusal ve kişisel ifadesi.

tuyenpv91

It was an incredible book. Haven't read it since high school, but I should add to my need to read again book. Interesting political statments.

tuyenpv91

Honestly, this made me like Marty less. He comes off as an anti-Union nationalist. A Quebec fascist almost. And he kinda whines about some things. I dunno. Still insightful though.