#

ilivecreative

Vladimir Vorobyev Vorobyev itibaren Kebakkramat, Karanganyar Regency, Central Java, Endonezya itibaren Kebakkramat, Karanganyar Regency, Central Java, Endonezya

Okuyucu Vladimir Vorobyev Vorobyev itibaren Kebakkramat, Karanganyar Regency, Central Java, Endonezya

Vladimir Vorobyev Vorobyev itibaren Kebakkramat, Karanganyar Regency, Central Java, Endonezya

ilivecreative

Geçenlerde Maggie Gyllenhaal seslendirilmiş sesli kitabı satın aldım, bu da bir kez daha bu romanın istemsiz derecede histerik olduğu noktasını eve getirdi. Bu sadece basit gözlemler yapan ama pantolonunu çiş yapan ve "bekle, bu komik miydi?" Bir romanda keskin bir şekilde yazılıyor, kesiliyor, kırılıyor ve ihtiyacım olan her şey var.

ilivecreative

Muhteşem ve ilham verici. Tek dezavantajı, bazı projeler için çok az ayrıntı ve talimat adımının sağlanmasıdır. Ancak, bu Butler kitabı bir "nasıl yapılır" ve daha çok bir sanat ve tasarım kitabı.

ilivecreative

Devam ettikçe daha iyi olur, en iyi denemeler kişisel olanlar, aile hakkında, çocuklar hakkında olanlar. Benim için, zaman zaman biraz kibirli, yazar, kitaplarını bile duymuş olsalar bile, az sayıda kitaba edebi referanslar yapıyor. Dikkat dağıtıcı. Yazar, bir alt kümeye yapılan bir şakaya itiraz etmek ve geri kalanını şaka alacak kadar akıllı olmaları gibi hissettirmek için okuyucu ile gerçek bir bağlantı şansını kaçırıyor. Aksi takdirde, büyük yazı, harika hikaye anlatımı, sıradan ve anlamlı büyük karışımı.

ilivecreative

Benim gibi bir sağlık danışmanı için vazgeçilmez bir araç. Eldeki içeriğe sahip olmak için harika bir referans olsa da, içeriğinin neredeyse tümünün www.whfoods.com adresinde çevrimiçi olduğunu unutmayın.