#

katieposner

Katie Posner Posner itibaren Fyodorovka, Bryanskaya oblast', Rusya, 243667 itibaren Fyodorovka, Bryanskaya oblast', Rusya, 243667

Okuyucu Katie Posner Posner itibaren Fyodorovka, Bryanskaya oblast', Rusya, 243667

Katie Posner Posner itibaren Fyodorovka, Bryanskaya oblast', Rusya, 243667

katieposner

Bu kitaptan önce ilk Terry Pratchett kitabımı (Sihirin Rengi) okumuştum, ama bir Neil Gaiman kitabını hiç okumamıştım, bu yüzden bu kitabın nasıl olacağını görmekle ilgileniyordum. Her ne kadar sadece bu kitaba 3 yıldız verdim, kötü bir okuma olduğunu söyleyemem. Agnus Nutter kehanetlerine göre dünyanın sonu hakkında çok ilginç ve komik bir hikayesi vardı. Ancak, Terry Pratchett'in zaman zaman anlaşılmasını zor buluyorum. Diğer insanlar için yazılarıyla hiçbir problemleri olmadığından eminim, ama hey bu sadece benim! Eğer bir Terry Pratchett hayranı iseniz, o zaman kesinlikle bu kitabı okuyun.

katieposner

Bu kitabın arsa satırı göz önüne alındığında, aslında 11 Eylül 2001'den önce yazılmış olması çok ürkütücü. Benden sadece üç yıldız alıyor çünkü daha yüksek bir puan vermeyi garanti etmek için tüm detayları tam olarak hatırlamıyorum.

katieposner

It was my favorite book growing up. Jonas and his journey in his new career is a well good ride, being that he is only 12.

katieposner

loved it!