#

martynastasiulionyte

Martyna Stasiulionyt Stasiulionyt itibaren Tan, Kirovskaya oblast', Rusya, 612930 itibaren Tan, Kirovskaya oblast', Rusya, 612930

Okuyucu Martyna Stasiulionyt Stasiulionyt itibaren Tan, Kirovskaya oblast', Rusya, 612930

Martyna Stasiulionyt Stasiulionyt itibaren Tan, Kirovskaya oblast', Rusya, 612930

martynastasiulionyte

3 1/2 yıldız. Kathleen hayatında bir değişikliğe ihtiyaç duyuyor, bu yüzden küçük Minnesota kasabasında bir halk kütüphanesinin yenilenmesi için bir iş kabul ediyor. En kısa sürede oraya varır ve 2 kedi kendini ona bağlar. Birkaç ay sonra, yenileme geri kaldığı ve kasaba yıllık müzik festivaline hazırlandığı için Kathleen kasabaya yerleşti ve birçok arkadaş edindi. Müzik festivaline giden ünlü konuk şef Gregor Easton için de aynı şey söylenemez. Easton öldürüldüğünde Kathleen bedenini bulma talihsizliğine sahiptir. Şimdi onu kimin öldürdüğünü keşfetmeye kararlı ve yakında beklenmedik bir yardımı var. Bu kitabı çok beğendim ama çok şey oluyor. Dizideki ilk kitaptır ve çoğu zaman aşırı bilgi yükünden muzdariptir. Ama karakterler çok ev gibi ve kasaba çok güzel. Dizide bir sonrakini okuyacağımı biliyorum. Gizemli ıssız evi ve Kathleen'nin o evde ve onunla birlikte yaşayan büyülü kedilere duyduğu tuhaf cazibe hakkında gerçekten bir şeyler öğrenmem gerekiyor.

martynastasiulionyte

Hem eğitici hem de sürekli eğlenceli olan bu kitap, yazarın Ansiklopedi Britanica'yı baştan sona okuma görevini açıklar.

martynastasiulionyte

The book is basically explaining about the "holistic" approach to living and eating.