#

madebymallory

Mallory Smith Smith itibaren Lokvari, Bosna Hersek itibaren Lokvari, Bosna Hersek

Okuyucu Mallory Smith Smith itibaren Lokvari, Bosna Hersek

Mallory Smith Smith itibaren Lokvari, Bosna Hersek

madebymallory

Bunu çok beğendim. Beni uçurmadı, ama 12 yaşında olabilir. Bunu 6 yaşındaki çocuğuma okuyabileceğimi düşündüm, ancak sonu için çok genç. . . Yaşlanıncaya kadar saklayacağım.

madebymallory

MUHTEŞEM YAŞAM DEĞİŞTİRME KİTABI !!

madebymallory

Bu kitabı gerçekten çok zevkli buldum, okuduğum en iyi yazılı kitap değildi ama hiç olmadığı kadar iyi bir okundu. Yatmadan önce dinlenmek için güzel bir kitaptı ve Güzel ve Çirkin teması üzerine yapılan bükümden zevk aldım, bu temanın diğer kitaplarında, Twists on the peri masallarında ilgi görmüştü.

madebymallory

Bu kitabı neden seçtim? Cather'i asla okumamıştım ve komploun opera içerdiğini biliyordum. Eh, şimdi var ve var. Arsa - genç bir kızın hayatının küçük kasaba Colorado'dan Wagnerian diva olarak uluslararası beğeni topluluğuna dönüşmesi - neredeyse tesadüfi. Colorado’daki devasa peyzaj, kendisini Valhalla’nın manzaralarına dönüştürecek. Peyzajın kendisi herhangi bir insan kadar karakter olacak ve her insandan daha belirgin ve doğru bir ses verilecek. Aslında, her karakterin iç hayatı, Thea Kronenborg'un sanatının vaat edilmesine ve yerine getirilmesine odaklanıyor. Ağır yaralanan bir eğiticinin ölmekte olan düşünceleri bile Thea'ya saygılıdır. Thea çokluklar içeriyor ve hepsi Thea tarafından tüketiliyor. Hepsi hem estetik hem de felsefe gibi büyük prensipleri ifade etmek için tasarlanmış aynı sesle ibadet ediyor. Önceleri "dedi" izini sürmezsem, kimin düşündüğü, konuşan veya gözlemlediği hakkında hiçbir fikrim yoktu. Belki de Theas'ın müzik danışmanları onu Wagner'e yönlendirdiğinde gerçekten kalbimi kaybetmeye başladım. Wagner'ten ve müziğinin neredeyse etkilediği her şeyden nefret ediyorum. Kuşkusuz, bir roman yazarın felsefesi için kör bir ördek dışında hiçbir şey gibi görünmediğinde daima ilgimi kaybederim. Sonundan önce okumayı bırakmalıydım, çünkü Thea'nın annesi dışında hiçbir karaktere önem vermemiştim. kitap, ama bittiğine sevindim. Kayda değer pasajlar (buradaki alıntı Teabird tarafından onaylanma anlamına gelmez): “Zorlukları evrensel ve ebedi olsa da, yıldızlar cevap vermiyor ama bu - kısa ışığı ışıksız sayılan gençlerin gözlerinden geri fırlattı.” “Sanatsal büyüme, her şeyden çok, doğruluk duygusunun rafine edilmesidir. Aptal, doğru olmanın kolay olduğuna inanır; sadece sanatçı, büyük sanatçı, ne kadar zor olduğunu bilir.” “Dikkatli, doğru ve nazikti - belki de agood bir hikaye anlatıcıya ihtiyaç duyulan baş şefdi.” “[Bir tavşan:] ay ışığını krema gibi fırlatıyor gibiydi.” “[Thea'nın kız kardeşi vardı:] kendisini bir korku ifadesiyle haklı çıkartan bir tür balık merakı.”

madebymallory

Bir okuyucu Stephen King'in ne kadar usta olduğunu fark ettiren eğlenceli bir arsa döndürücü.

madebymallory

Bu romantizm böyle yıldızlı bir şekilde ele alınır ve neyse ki FDR'yi içeren ayrıntılı bir aşk sahnesi rahatsız edici olurdu, üzgünüm.

madebymallory

Bill'in genel olarak şeritler ve endüstri yorumları için kabul fiyatına değer.

madebymallory

The part about the horse being taken away to be turned into glue... that part was sad.