#

jmlblazquez

Jose Lopez Lopez itibaren San Francisco, San Francisco, Cundinamarca, Kolombiya itibaren San Francisco, San Francisco, Cundinamarca, Kolombiya

Okuyucu Jose Lopez Lopez itibaren San Francisco, San Francisco, Cundinamarca, Kolombiya

Jose Lopez Lopez itibaren San Francisco, San Francisco, Cundinamarca, Kolombiya

jmlblazquez

Bu kitap harika! Özellikle YA türünde bir kitaptan tamamen büyüdüğümden beri bir dakika oldu, ama bu hikaye hakkındaki her şey, karakterlere, hepsine sayfalara mükemmel bir şekilde yer verildi. çoktan satın aldım. Bu yüzden yakında okuyacağım. Güven bana ben bir PNR kız @ kalp ve her zaman olacaktır. Ama son zamanlarda UF ve YA tarzında birkaç mücevher buldum ve bu kitap kesinlikle onlardan biri. Sadece şunu oku. Hayal kırıklığına uğramayacaksın. Bu okumayı şiddetle tavsiye ederim.

jmlblazquez

Hm ... bunu oylayacağımı düşündüm. Her neyse, mükemmel kaplamalar. Peri masalları hakkında sevdiğim şey, kendilerini bu kadar çeşitli orijinal dizilişlere ödünç vermeleri, tanıdık öykülerdeki öğelerin nasıl yaratıcı ve yeni bir şey haline getirilebileceğini görmek harika. Bunlar çok iyi yazılmışlardı, ama bence en canlı hatırlayabildiğim tek şey Pamuk Prenses.

jmlblazquez

Güzel fantezi hikaye sınıflarda 3-6

jmlblazquez

Bu sunum şeklini gerçekten sevdim ve kendimi Kvothe ve hanının diğer kullanıcıları hakkında gerçekten merak ettim. En önemlisi, bir han bakıcısı olmadan önce Kvothe'nin hayatı hakkında henüz öğrenmediğimiz şeylerle çok ilgileniyorum ve ikinci kitabı hevesle bekliyorum

jmlblazquez

Bu entrikalarla dolu gerçekten iyi bir kitaptı.

jmlblazquez

I read this for school, and I absolutely hated it. Why should I care about these boys going wild on an island? Then, I took an AP English class where my wonderful teacher went through the symbolism and all of the fine details that I missed. Incredible piece of work, though not the most fun read of all time.