#

mboucher

M itibaren Texas itibaren Texas

Okuyucu M itibaren Texas

M itibaren Texas

mboucher

Yazarın bu kitaptaki karakterlerini biraz değiştirdiğini düşündüm. En azından ilk kitaptan. Özellikle Rosalind. Aslında her şey Rosalind biraz tuhaftı. Ama kitabın ... fikrini ... beğendim. Biraz aptalca ama eğlenceli. Ana karakterlerini seviyorum. Jane, Skye, Batty ve Rosalind, ama hepsi gerçekte olduğundan daha yaşlı görünüyorlar. Asıl mesele bu, ama demek istediğim daha eski. Sadece, genç insanlar hakkında yazacaksanız, en azından yaşlarının bir yerinde hareket etmelerini sağlayın ...

mboucher

Sahip olduğum tüm yemek kitaplarından en çok kullandığım kitaplardan biri bu. Bunların yağsız veya az yağlı tarifler olmaması gerçeğini seviyorum - birçoğu daha az yağlı ve birkaç "şeytan" tarifini içeriyor - insanların yaşamaması gereken yüksek yağlı şeyler! Düşük yağ tarifleri ile büyük bir "Yeni Temelleri" yemek kitabı.

mboucher

Uzun zamandır 5 yıldız bir kitap verdiğimi sanmıyorum, ama bu roman gerçekten iyiydi! Başından sonuna kadar keyif aldım, o kadar çok ki bitirdikten hemen sonra Soul Intent'i aldım. Dennis, şirkete ve iş yapısına bağlı olduğu için romanın tüm ruhu / reenkarnasyonu / dini yönleriyle olağanüstü bir iş çıkarır. Karakterler inandırıcı ve insancıldı ve kitabı okumayı çok kolay hale getirdi. Bay Batchelder'ın içimde kesinlikle yeni bir hayranı var ve Soul Intent'e başlamak için sabırsızlanıyorum.

mboucher

Kesinlikle YA ama karakterler beni güldürdü