#

daniellecollings

Danielle Collings Collings itibaren Danta, Rajasthan 344001, Hindistan itibaren Danta, Rajasthan 344001, Hindistan

Okuyucu Danielle Collings Collings itibaren Danta, Rajasthan 344001, Hindistan

Danielle Collings Collings itibaren Danta, Rajasthan 344001, Hindistan

daniellecollings

Bunu Gradesaver.com'daki işim için okuyorum ve dürüst olmak gerekirse, okuduğum okumadan sekiz yıl ya da birkaç yıl sonra tekrar okumak ferahlatıcı. Çok kısa, herkese Ponyboy ve Greasers'ın geri kalanıyla bir araya gelmek isteyenleri tavsiye ederim. Not; Sodapop'a aşık oldum ... kim yok?

daniellecollings

4 yıldızlı derece vermedim, çünkü yazı olağanüstüydü, ama bu kitabın yaratıcı önermesi yüzünden. Devam filminin daha iyi yazılmış olduğunu duydum ve okumayı dört gözle bekliyordum. Grafik boyunca, yazarın atabileceği birçok sorunun cevabının ne olduğu açıktı. Ancak, ben hala yazarın her arsa açısını nasıl saracağını ve bir araya getirdiğini görmek için yoğun bir şekilde okudum. Keşke yazarın Iain'in karakterini çıkarmak için daha fazla zaman harcamış olsaydı. Ama Haven ve Iain karakterleri çok eğlenceliydi ve ben Beau karakterini çok sevdim. Alacakaranlık gibi kitaplardan hoşlananlar için ve bu, YA'nın okuduğu bir başka keyifli.

daniellecollings

Elmore Leonard, en iyi durumda, sıkı bir komplo ve stilize diyaloğun ustasıdır. Son on yıldır elinden gelenin en iyisini yapmadı, ancak ilk işleri bir zevk. Bu benim favorilerimden biri.

daniellecollings

Argo, başlangıçta beni gerçekten rahatsız etti ve birkaç kez indireceğim. Ancak 2. bölümün ikinci yarısında ne söylediğini anladım ve fikirler oldukça ilginçti. Klasikler kadarıyla, iyi oldu? Her neyse, en iyilerinden biri sonunda. En azından onu almaktan pişman değilim

daniellecollings

Bu benim en sevdiğim kitaplardan biri. Spinelli'nin lisedeki yaşam dinamiklerine ve orada karşılaşılan zor kararlara bakmasını seviyorum. Özellikle kitaptaki protaganistin açık bir benlik duygusu olan akıllı, komik, eşsiz bir kız olduğunu seviyorum. Ne güzel bir kitap! Sonunda tamamen ağladım.

daniellecollings

Bu benim en sevdiğim kitap. HİÇ.