#

michaelcina

Michael Cina Cina itibaren Wargo Mulyo, Kapuas Kuala, Kapuas Regency, Central Kalimantan 73583, Endonezya itibaren Wargo Mulyo, Kapuas Kuala, Kapuas Regency, Central Kalimantan 73583, Endonezya

Okuyucu Michael Cina Cina itibaren Wargo Mulyo, Kapuas Kuala, Kapuas Regency, Central Kalimantan 73583, Endonezya

Michael Cina Cina itibaren Wargo Mulyo, Kapuas Kuala, Kapuas Regency, Central Kalimantan 73583, Endonezya

michaelcina

En azından 1999'dan beri bu kitap yazıldığı zaman, İç Savaşla savaşan Güney'in bazı bölümlerinin ilginç bir tasviri. Muhtemelen herkes için değil ama kesinlikle İç Savaşla ilgilenenler için ve sonrasında. Aynı zamanda toplumumuzda hala yaygın olan önyargıların bir görüntüsüdür. Mevcut "çay partisi" ni ve onların yaşama narsisistik, bencil yaklaşımını ve hükümetin basit anlayışını düşündürdü.

michaelcina

Aşk, yalnızlık, sürekli bağlanma arzusu. Nazik, güzel, unutulmaz bir roman. Midori: "Bu yüzden aklımı uydurdum, yılda üç yüz altmış beş gün beni koşulsuz sevecek birini bulacağım." Watanabe: "Vay canına, aramanız ne işe yaradı?" M: "Zor kısmı bu. Sanırım uzun zamandır bekliyorum" mükemmellik arıyordum. Bu zor. "W:" Mükemmel aşkı mı bekliyorsun? "M:" Hayır, ben bile bundan daha iyisini biliyorum. Bencillik arıyorum. Mükemmel bencillik. Diyelim ki size çilek kurabiye yemek istediğimi söylüyorum. Ve yaptığınız her şeyi durdurup tükenip benim için satın alıyorsunuz. Ve nefes nefese dönüyorsun ve dizlerinin üstüne çök ve bu çilekli keki bana uzat. Ve diyorum ki artık istemiyorum ve pencereden dışarı atıyorum. Aradığım şey bu. "W:" Bunun aşkla bir ilgisi olduğundan emin değilim. "M:" Öyle. Sadece bilmiyorsun. Bir kızın hayatında böyle şeylerin inanılmaz derecede önemli olduğu zamanlar vardır. "W:" Çilek kurabiye pencereden dışarı atmak gibi şeyler? " Ve bunu yaptığımda, adamın benden özür dilemesini istiyorum. Şimdi görüyorum, Midori. Ne kadar aptalım! Çilek kurabiye arzunuzu kaybedeceğinizi bilmeliydim. Bir parça eşek bokunun tüm zekasına ve hassasiyetine sahibim. Sana uydurmak için dışarı çıkıp sana başka bir şey alacağım. Ne alırsınız? Çikolatalı mus? Çizkek?' “W:“ Öyleyse ne? ”M:“ O zaman ona yaptığı iş için hak ettiği tüm sevgiyi verirdim. ”W:“ Benim için çılgınca geliyor. ”M:“ Bana göre, bu aşk bu dır-dir. Yine de kimse beni anlayamaz. Belirli bir insan için, sevgi küçük veya aptalca bir şeyden başlar. Böyle bir şeyden ya da hiç başlamıyor. "