#

paulacortazar

Paula Cortazar Cortazar itibaren 3320 Paka pri Velenju, Slovenya itibaren 3320 Paka pri Velenju, Slovenya

Okuyucu Paula Cortazar Cortazar itibaren 3320 Paka pri Velenju, Slovenya

Paula Cortazar Cortazar itibaren 3320 Paka pri Velenju, Slovenya

paulacortazar

Sevdiğim bu kitap hakkında çok şey var ve bu kitapla ilgili nefret ettiğim çok şey var. Negatifler çoğunlukla çürütülmüş araştırmalar ve hatalı sonuçlarla ilgilidir. Genel olarak, bu kitabın meslekten olmayan kişilere zarar vermekten daha iyi olduğunu düşünüyorum. Öncül basit. Biz hayvanız. Bizi zevk aramaya, acıdan kaçınmaya ve enerji tasarrufu yapmaya iten içgüdüsel zorlanmalarımız var. Bu donanımlar neredeyse tamamen hayatta kalma ve üreme uğruna kullanılmaktadır. Mutluluk ve mutsuzluk seviyemizi, hayatta kalmamız için bu doğal eğilimlere doğru yönlendirmek için kullanıyoruz. Daha uzun yıllar boyunca, bu sistem kusursuz bir şekilde çalıştı. Ancak toplumsal ve teknolojik ilerleme, sisteme bir İngiliz anahtarı attı. Burası “zevk tuzakları” kavramının resme girdiği yerdir. Modern yaşam, sizi hayatta kalma ve yeniden üretimin amaçlanan yolundan sapmak için kandırmak için mutluluk arayan sisteminizi kullanabilen birçok unsura sahiptir. Diğer örnekler arasında, yazarlar, bu tür bir tuzak olarak yüksek yağlı, yüksek şekerli, yüksek işlenmiş gıdaların buluşunu vurgulamaktadır. Bu tür yiyecekler, açlığı ve tokluğu izlemek için doğal itici gücümüzü ve yeteneklerimizi aldatır.

paulacortazar

Bu diziden çok keyif alıyorum. karakterler çekici. Kötülük / şeytanlarla savaşırlar. birbirlerine aşık olmak ve kişisel sorunların üstesinden gelmek.

paulacortazar

A woman with Irish heritage ends up going there in the middle of a painting heist. The book was written backwards - both the plot and general sentence structure seemed out of order. Not great.