#

vandenbi8676

Elizabeth Vandenbil Vandenbil itibaren Bulu Tempe, West Tanete Riattang, Bone Regency, South Sulawesi, Endonezya itibaren Bulu Tempe, West Tanete Riattang, Bone Regency, South Sulawesi, Endonezya

Okuyucu Elizabeth Vandenbil Vandenbil itibaren Bulu Tempe, West Tanete Riattang, Bone Regency, South Sulawesi, Endonezya

Elizabeth Vandenbil Vandenbil itibaren Bulu Tempe, West Tanete Riattang, Bone Regency, South Sulawesi, Endonezya

vandenbi8676

Dayanıklılık üzerine erken kitap. Dışardaki değişimin hızı, etkin bir şekilde idare edersek buna ayak uydurabilme yeteneğimize uymalıdır.

vandenbi8676

Penguin UK, Freud'un eserlerinin yeni bir dizi çevirisini yayınladı. Zevk Prensibi'nin bu baskısının tanıtımı, Freud ve Okuma kitabı benim için önemli olan Mark Edmundson'dur. İşte ondan aldığım küçük bir mücevher: "[Freud] kalbin sonsuz kırılma arzusunun nesir şairimiz."

vandenbi8676

Bu kitabı gerçekten sevmedim. Uni için okumak ve üzerine bir deneme yazmak zorunda kaldım ... ugh. Onu kimin okuduğunu bildiğim herkes onu sevmiş gibiydi, ama ben okurken gerçekten sıkıldım ve bu yüzden dikkatim dağıldı, bu yüzden o kadar iyi aldığımı sanmıyorum. Şimdi, bu kitap hakkında parlak olan bazı şeyler var. Mesela Brett gibi. Bence o harika. Nedenini bulmak için kitabı okumalısın. Ancak, onu çevreleyen tüm erkekler oldukça wussy, acıklı ve sadece genellikle hakkında okumak için sıkıcı olduğunu düşünüyorum. Pedro dışında, ama tam bir pislikti. Ama bu sadece kitabı okurken fark edeceğiniz bazı gerçekleri vurgular. Yine de çok garip bir kitap ... yani, anlatımın gerçekten hiçbir yere gitmediği anlamına geliyor. Karakterlerin hayatlarına bir bakış. Bu yüzden bu 'inceleme' gerçekten de herhangi bir yere gitmiyor, ha. Tüm boğa güreşi olayından nefret ettim ve bu parçaları atladım çünkü yeryüzünde kim bunu okumak istiyor, kesinlikle barbarca. Ve erkek cinselliği için çok açık bir alegori, sanırım, onu ilk yıl için iyi bir üniversite kitabı yapıyor.

vandenbi8676

Bazı iyi, kolay, üst üzerinde fikir okumak kolay. Bu alwyas çalışmıyor ya da ev işleri yapmaktan suçlu olanlar için güzel, mutlu bir okuma. Kendinizi ve başkalarını affetmek, suçluluk duygusunu bırakmak ve kendinize zaman bulmak için bazı iyi temel fikirlere sahiptir. Ayrıca gıda meseleleri, maneviyat ve kendimizi sabote etmek için yaptığımız şeylerle de ilgilenir. Bazı ritüelleri balina avına çıkıyor, ama burada birçok iyi fikir var. Ayrıca daha ayrıntılı olarak incelemek isteyebilirsiniz alanlar için iyi okuma tavsiye bir sürü.

vandenbi8676

Moving. Enough said.