#

veronicaloca32

Veronica Lombardi Lombardi itibaren Rerrin, Co. Cork, İrlanda itibaren Rerrin, Co. Cork, İrlanda

Okuyucu Veronica Lombardi Lombardi itibaren Rerrin, Co. Cork, İrlanda

Veronica Lombardi Lombardi itibaren Rerrin, Co. Cork, İrlanda

veronicaloca32

Bunu okuyarak pantolonuma baktım.

veronicaloca32

Fad'a katıl!

veronicaloca32

Evet çok sayıda doğaüstü "yaratık" var, ancak duyduğunda edebi bir gizem. Tarihçi veya Dört Kuralı için Readalike. Ama kimse bana bunun bir dizi ya da üçleme olacağını ya da her neyse olacağını söylemedi ve bu yüzden o uçurum askısının bitmesi için hazırlıklı değildim.

veronicaloca32

Sade, büyüleyici, garip ve güzel.

veronicaloca32

Tanrı adına, Tanrı'nın kutsamasıyla başlayın, devrimi parçalayın .. Devrimler çağında olmak ... Bazı temel bilgilere aşina olmam gerekiyor ..

veronicaloca32

Bu kitap gerçekten sevginin zorluklarıyla ilgili. Kulağa gerçekten sevimsiz geliyor, ama öyle olsun. Bakış açısı eş - Clair ve Zaman Gezgini - Henry arasında ileri geri geçiş yapar. Her bölüm tarihli ve yaşlarını içerir. Bu 500 sayfalık kitapta sadece 100 sayfam olduğu için, evlenmeden önce ilişkilerini yeniden yaşıyoruz. Clair, 6 yaşından 16 yaşına kadar olan bir kızdan büyüyor.

veronicaloca32

Harika atmosfer kitap. Hikaye iyi ve karakterleri hareket halinde tutmak için eylemlere veya olaylara bile fazla güvenmiyor. Bir bakıma, gerçek hayata çok benziyor ... küçük olayların ve alışkanlıkların zamanla artması. Ben gerçek hikaye daha moreso yazma zevk olabilir düşünüyorum, ama bu mutlaka kötü bir şey değil. İyi bir hayalet hikayesi arıyorsanız kesinlikle tavsiye ederim.

veronicaloca32

İlk ciltte çok sayıda liste ve tekrar olmasına rağmen, şimdiye kadar tamamen büyüleyici. Ancak bu, dünyadaki en uzun destansı şiir için çok şaşırtıcı değil.