#

scorredoira

Sofia Corredoira Corredoira itibaren Kaza Khas, Himachal Pradesh 172114, Hindistan itibaren Kaza Khas, Himachal Pradesh 172114, Hindistan

Okuyucu Sofia Corredoira Corredoira itibaren Kaza Khas, Himachal Pradesh 172114, Hindistan

Sofia Corredoira Corredoira itibaren Kaza Khas, Himachal Pradesh 172114, Hindistan

scorredoira

Bu şimdiye kadar okuduğum en iyi film rehberi. Thorough, onu tarif etmeye bile başlamıyor. Weldon bu filmleri ciddiye alıyor ve asla en kötüsünden çok fazla eğlenmiyor. Halliwell'e ruhsal olarak, kült film incelemeleri söz konusu olduğunda nadir bulunan Joe Bob'dan daha yakın. Genel olarak korku, bilimkurgu veya radarın altı filmlerine karşı bile ilginiz varsa, bu kitap mutlak bir zorunluluktur. Neredeyse her gün bir bakıyorum.

scorredoira

Bu kitabı okumadan önce, açıklanamayan kibirli, önyargılı bir görünüm olduğunu iddia eden Amazon hakkında birkaç inceleme gördüm. Bu tür hesapların gerçeklerden daha fazla olamayacağını söylemekten mutluluk duyuyorum! Tabii ki, Richard Wiseman doğaüstü ile ilgilenenler arasındaki şüpheci görüşleri ile tanınmaktadır, bu nedenle kitabın şüpheci eğimi kimseyi şaşırtmamalıdır. Ancak kitabın içeriğinin çok ilginç ve çok iyi araştırılmış ve haklı olduğunu gördüm. Kitabın ayrıca ferahlatıcı, esprili bir tonu var. Hiçbir noktada Prof. Wiseman'ın herhangi bir kibirini hissetmedim - aslında, doğaüstü olanlara inananlara karşı çok sempatik görünüyordu. Kitabın birkaç noktasında, insanlar olarak bilinmeyene inanmak için nasıl kablolandığımızdan bahsediyor, çünkü bu inanç evrimsel bir avantaj sağlamış olabilir. Bu diğer bazı değerlendirmeleri tarafından yargı bekliyordum snobbery uzakta! Kitap "Neden Orada Olmayanları Görüyoruz" başlıklı bir yazıda yer alıyor ve bu sadece kitabın gerçek odağını özetliyor - sadece her şeyi reddetmek için değil, bunun yerine NEDEN olmayan şeylere inanmaya çok eğilimliyiz. delile ihtiyaç var. Wiseman'ın neden bazı sonuçların çok adil olduğuna dair açıklamalarını da buldum (örneğin, Jaytee araştırması veya psişik Patricia Putt iddiası üzerine araştırma). Wiseman zaman zaman pek çok gerçek değil gibi görünse de, hiçbir noktada araştırmanın sonuçlarının birisinin psişik yetenekleri olmadığını ispatladığını söylediğini fark etmedim; sadece çalışmaların psişik yeteneklere dair bir kanıt göstermediğini, ki bu da birisinin gün içinde etkili bir şekilde gösterilmeyen yeteneklere sahip olması için yeterli kapsama izin verdiği görülüyor - kibirli veya bildiğini düşünen birinin davranışı değil her şey! Kitabın sonunda, ele alınan münferit noktalar hakkında daha fazla araştırma yapmak isteyen herkes için uzun bir bibliyografya var. Özellikle kitabın içeriğini tamamlayan videolara ve ses kliplerine bağlantı veren QR etiketlerini (yeni çıkan barkodlar!) Beğendim (akıllı telefona sahip olmayan herkes için URL'ler de sağlanmıştır). Bu kitap muhtemelen inananları ikna etmeyecektir ve içerik muhtemelen kitapta ele alınan konuları zaten iyi okumuş olan herkese çok tanıdıktır, ancak bunu dünyayı merak eden herkese bir başlangıç noktası olarak tavsiye ederim ve açıklanamayan hakkında bilgi edinmek.

scorredoira

Bu kitaptaki dostlukları seviyorum. Kurbağa öfkeli, ama arkadaşları onu seviyor ve onu güvende tutmaya çalışmaktan asla vazgeçmiyor. Ratty gerçekten benim favorim. Harika bir kitap. Paul ve ben birlikte okuduk.