#

juliaafriedman

Julia Friedman Friedman itibaren 6433 Stalevo, Bulgaristan itibaren 6433 Stalevo, Bulgaristan

Okuyucu Julia Friedman Friedman itibaren 6433 Stalevo, Bulgaristan

Julia Friedman Friedman itibaren 6433 Stalevo, Bulgaristan

juliaafriedman

Bu kitabı Goodreads First Reads ile kazandı ... Gelmesini bekleyemiyorum! Bir ev satın almakla dikkatim dağıldı, ama onu okumak için etrafta dolaştım ve gerçekten keyif aldım! Sevimli bir hikaye, ilginç karakter karışımı, bir iyi okuma çevresinde :) beni çok lol çok aç yaptı!

juliaafriedman

Bakınız kitap 1, Gardens of the Moon.

juliaafriedman

Donovan Brothers Brewery serisini okumayı bitirdim, ama bu kitabın benim favorim olduğunu düşünüyorum. Bad Boys Do, hiç de fena olmayan nihai kötü çocuk Jamie'nin hikayesidir. Hayatında aptalca seçimler yaptı, ama onları düzeltmeye çalışıyor. Seksi ve kadını sadece gülümsemesi ile aile bira fabrikasına çekiyor ve Olivia ile böyle tanıştı. Olivia boşandı, arkadaşı yok ve nasıl eğleneceğini bilmiyor. Kızlarla dışarı çıkmasından bu yana bir süre geçti, bu yüzden onu kitap toplantıları için Donovan Bira Fabrikasına davet ettiklerinde aslında kitabı okudu. Tabii ki, kötü çocuk Jamie'nin masalarına hizmet etmesini beklemiyor. Bu kitabı çok sevdim çünkü Jamie ve Olivia bu kadar güçlü karakterlerdi. İkisinin de sorunları vardı ama çekiciliği anında gerçekleşti. Ayrıca, sadece cazibe değildi. İlişkileri çok derin ve gerçekçi oldu. Jamie hakkında ve neden bu kadar kötü bir çocuk gibi göründüğünü gerçekten bilmek istedim. Açıkçası tatlıydı ve bazen gerçekten çok kötü şansı vardı. Olivia da başından beri sevdiğim bir karakterdi. Çok güvensizdi ama bunu değiştirmeye, kendisiyle eğlenebilecek yeni bir kadın olmaya kararlı. Genellikle çiftlerin kadın erkekten yaşlı olduğunu sevmiyorum ama bu işe yarıyor. Jamie olgun ve Olivia'nın en iyisini getiren biriyle birlikte olması gerekiyor. Genel olarak, Bad Boys Do bu romantizm serisinin en sevdiğim kitabı. Bana daha fazla isteyen izin, bu yüzden gerçekten bir sonraki okumak için sabırsızlanıyordu, Gerçek Erkekler Will, hangi inceleme yakında geliyor!

juliaafriedman

Bu kitabı okuduğum için memnunum ... Ama çok fazla tekrar vardı, dalgalı ve kolay bir okuma yapmadı. Orada bir cennet olmanın mesajı asla kötü bir şey değildir.

juliaafriedman

"NOTICE: Persons attempting to find a motive in this narrative will be prosecuted; persons attempting to find a moral in it will be banished; persons attempting to find a plot in it will be shot. By order of the author." Huckleberry Finn was a fun read that filled me with nostalgia for my summertime youth. The characters are wonderfully developed, and I saw a lot of truth about the world reflected in them--good and bad. The author treats slavery in a world full of it in a humorous yet sobering way.

juliaafriedman

I've started reading this but I'm getting a little bored with the story format. So far I've heard all this advice before in other financial books...