#

jozsafrank

J itibaren 11028 La Vènaz AO, İtalya itibaren 11028 La Vènaz AO, İtalya

Okuyucu J itibaren 11028 La Vènaz AO, İtalya

J itibaren 11028 La Vènaz AO, İtalya

jozsafrank

Aman Tanrım, bu kadının gerçekten berbat bir çocukluğu vardı! Komik yazı stili için olmasa rahatsız edici ve moral bozucu olurdu. Ailesinin konuşma biçimini kaydetme şeklini çok beğendim. Tarzından dolayı birkaç acı parça vardı, ancak içeriği üzüldü. Bunun dışında çılgın bir ailen olduğunu düşünüyorsanız, bunu okuduktan sonra her şeyi daha farklı göreceksiniz!

jozsafrank

Bu diziyi seviyorum ve bunun farklı POV'lardan söylenmesini seviyorum. Özellikle tüm karakterler kalbime yakın ve sevgili olduğu için! Tüm karmaşık ilişkilerin ortaya çıkmasını görmek harika. Bazen işkence ediyor ama karşı konulmaz, harika bir seri! Bana söylendiğinde bu dizinin tadını çıkarmamdan emin değildim, ancak onları okumak için beklediğim sürece inanamıyorum! Henüz TMI okumadıysanız, ne bekliyorsunuz?

jozsafrank

Ünlü restorandan nefis sondaj yemekleri ile dolu. Makarnaların, çorbaların, salataların, sandviçlerin ve mezelerin çoğu vejetaryendir, ancak birkaç balık ürünü dahildir.

jozsafrank

Şaşırtıcı derecede iyi, Ukrayna kültürüne dair içgörü zevk aldım. Gerçekten "ödünç verme kütüphanesi" kitap grubuyla ilgili değil, küçük bir göl tesisinde yazılan tüm Ukraynalı-Kanadalılar topluluğu hakkında. Ayrıca her yaştan çok çeşitli karakterlerin tadını çıkardık; çocuklar, gençler, genç anneler, yaşlılar. Yine de, "Küçük Bir Yerin Kısa Tarihi" gibi yayılan Güney Gotiklerinin hayranı olduğum uyarısını eklemeliyim, bu yüzden karakterlerden daha fazla zamanı olan bir kıvrımlı hikaye için çok sabrım var. arsa için.

jozsafrank

Bu benim en sevdiğim Harry Potter kitabım. Nedense ilk kitapta olduğum gibi kitabın içinde değildim. Kitabın tam resmini almak için ikinci kez okumam gerekecek kadar o kadar da değildim. Bu kitapla ilgili bir şey, bir bölüme dikkat etmezseniz, hikayeye geri dönmenin zor olmasıdır. Bu her yerinden iyi bir kitap oldu.

jozsafrank

birisi bu kitabı bana veda hediyesi olarak verdi. hikayeyi çok sevdiğimi hatırlıyorum - güzel, ama şimdi kitap ve temas ettiğim arkadaşım. biraz üzgün.

jozsafrank

A unique and memorable story involving killer horses, a quaint island, family ties, and the inescapable call of the sea: all the trappings of a great book. The pacing was slow, but the story is meant to be a marathon rather than a sprint, and it was well worth it in the end. Also, the relationship between Puck and Sean was something really special. And as always, the writing was lyrical and cut straight to the heart. Another homerun for Maggie!