#

cblqd

Blanqued Christel Christel itibaren Casa Blanca, Peru itibaren Casa Blanca, Peru

Okuyucu Blanqued Christel Christel itibaren Casa Blanca, Peru

Blanqued Christel Christel itibaren Casa Blanca, Peru

cblqd

Graceling, doğaüstü bir şekilde öldürme zarafeti ile yetenekli olan ve amcası Kral için genç "bayan katili" (hitman) olarak çalışmaya başlayan tatlı bir hikayedir. Amcaları komutası altında almak zorunda kaldığı yaşamları telafi etmek umuduyla 7 ülkeyi yöneten baskıcı monarşilere karşı gizlice savaşır. Bu hikayeyi çok sevdim! Karakterler kurgusal dünyayı hayata geçiriyor ve tamamen ilgi çekici ... Katsa ve Po'ya tezahürat edemezsiniz. Serideki bir sonraki kitabın çıkmasını sabırsızlıkla bekliyorum, Ateş, aynı derecede eğlenceli olacağına eminim.

cblqd

Rapunzel hakkında benzersiz bir hikaye ve Cameron Dokey'in masalları yeniden icat etmedeki şaşırtıcı yaratıcılığını takdir ediyorum! Hikaye aynı şekilde başlar - kocası, hamile karısı için çılgın isteklerle rapunzel çalmak için cadının bahçesine gizlice girer. Yakalanır ve cadı, çocuğuna sahip olmayı içeren bir pazarlık yapar. Rapunzel'in eşsiz yönü kel olarak doğması ve sonsuza dek böyle kalmasıdır. Peki prens'in onu tırmanması ve kurtarması için tam olarak nasıl "uzun saçlarını bıraktı"? İyi soru - bu masalın arkasındaki "gerçek" yerleri değiştirmenin bir örneğini içeriyor. Cadı Melisande, kızı Rue'yi bir kuleye kilitleyen bir büyücü tarafından lanetlenmişti. Zamanla Melisande Rapunzel'i kendi etli ve kanlı kızı olarak sevmeye başlarken Rapunzel'i Rue'yi kurtarma umuduyla gündeme getiriyor. Ne Rapunzel ne de Rue, tanışana kadar birbirlerinin varlığını bilmiyorlardı ve Melisande'nin hayatında en önemli kişi olduğu izlenimi altında olan iki kız arasında ortaya çıkan garipliği ve kıskançlığı hayal edebilirsiniz. Cameron Dokey, bu masalla etkileyici bir iş çıkardı - tamamen orijinal bir şekilde yeniden anlattı. Yazarının notunda, geniş ailesinin bazı üyelerinin alopesi areatadan, esasen kellikten nasıl muzdarip olduğunu açıklıyor. Editörü, Rapunzel'in yeniden anlatımını tartışırken Cameron, Rapunzel'i bir şekilde saçsız doğup doğuramayacağını soran kayınbiraderinden ilham aldı.

cblqd

Sevdim ama bana yavaş yavaş biraz taşındı.

cblqd

I agree with everyone's comments re bad editing, story being too repetitive and hardly anything new being presented. The sex was overly dramatic and I found myself skipping over a lot of the scenes in general. I just wanted to get through it. The only reason I'll read the other books is because I want to know the answers to too many questions. The book was confusing and lacked any real emotions. Other than sex, what really drew these two together. They hardly interacted. I used to pick up LL books and really look forward to them. Now it's like a chore just to get through them and the only reason I pick them up is because I keep hoping to see some of the talent that was there in the earlier books.

cblqd

my first douglas coupland book and I loved it, I'll definitely be reading more of his books