#

lockhearthomes

Bonnie Lockheart Lockheart itibaren Vasalemma Parish, Harju County, Estonya itibaren Vasalemma Parish, Harju County, Estonya

Okuyucu Bonnie Lockheart Lockheart itibaren Vasalemma Parish, Harju County, Estonya

Bonnie Lockheart Lockheart itibaren Vasalemma Parish, Harju County, Estonya

lockhearthomes

Bu kitap okumaya değer! Güven Bana!

lockhearthomes

Nedense ben lise veya kolej bu geri okumak düşündüm, ama sonra ben herhangi bir hatırlamadım, ve ben yayınlanma tarihine baktı ve ben o gençken bile yazılı değildi fark, bu yüzden ben yapmadım sanırım. bu kitabı unutmuş olabileceğimden şüpheliyim. harikaydı! Bu kitap yakın gelecekte, nüfusun büyük bir kısmını öldüren bazı kötü savaşlardan sonra geçiyor, ancak fütüristik değil. hayat oldukça normal. ana karakter, rae (takma güneş), üvey babasının kafe / restoranında bir fırıncı, tüm ailesinin çalıştığı yerde, hatta erkek arkadaşı. ama bir gün kötü bir şey olur ve güçleri olduğunu fark eder ve bütün bir vampir kan davası haline gelir. Adına ve güneşin bu kitapta çok fazla güce sahip olmasına rağmen, oldukça karanlık. ama baskıcı bir şekilde değil. ayrıca, vampirler aptal ışıltılı şeyler değildir. çok farklı bir şekilde vampir. hatta ortağı Con. onun nasıl insan olmadığını seviyorum. Evet, çok fazla açıklama var. her zaman mckinley'in kitaplarında var, bu onlar hakkında sevdiğim bir şey. ama bazı yazarların sözleri gibi beni sıkmıyorlar. Evet, ikinci güzellik uyarlama kitabının gül bahçesine girme şekli çok pişiriliyor. böyle teğetleri seviyorum. bu kitapla ilgili en kötü şey, sonun bir dizi olmasa bile en azından bir devam filmi için ayarlanmasıdır. ama devam filmi yok. Yok. i bir netice gerekir !! ayrıca, bu kitabın bazı açıklamaları bunun laurell k hamilton serisinin hayranları için olduğunu söylüyor ve bunu görebiliyorum. rae / güneş anita blake bir sürü görebilirsiniz. Endişelenme, bu kitapta hamilton'ın kitaplarında her 2 saniyede bir gülünç derecede sık görülen sahneler gibi kapsamlı seks sahneleri yok. Her neyse, Sunshine'ı sevdim. Yazmayı, hikayeyi, karakterleri, fikri, dokuyu sevdim. Harika kitap!

lockhearthomes

This is an old-school fantasy novel, pretty light stuff. Despite giving it a relatively low rating, I did blast through it more quickly than either of the nonfiction books I was reading at the time. Things that didn't really appeal included overexplanation, a contrived plot, and too many commas, but it was entertaining enough. Brain candy!

lockhearthomes

Sci-fi space opera-esque, the book is a frame story for the tales of each of the six main characters, each a good story in its own right. Think I may be forced to read the sequel.