#

andylottlefce7

Andy Lee Lee itibaren Tabachuky, Rivnens'ka oblast, Ukrayna itibaren Tabachuky, Rivnens'ka oblast, Ukrayna

Okuyucu Andy Lee Lee itibaren Tabachuky, Rivnens'ka oblast, Ukrayna

Andy Lee Lee itibaren Tabachuky, Rivnens'ka oblast, Ukrayna

andylottlefce7

McBride'ın kıyamet Tanrı'nın Son üçlemesinin son kısmı. Keşke ilk kitabı sevdikten ve ikincisini sevdikten sonra daha çok sevseydim, ama sonuna kadar ulaşmak için çok uğraştım. Burada bir kitabı haklı çıkarmak için yeterliymiş gibi hissetmiyordu ve bu hızın büyük kısmı ilerliyor. Ruhların Kar fırtınasından kurtulanlar, dünyaya sahip olmak için kıyametin kalan atlılarına meydan okumak için boşa giden bir manzaraya doğru gitmelidir. Bazen herkesin yakında karşılaşacakları zorluklarla ilgili kehanet hayalleri görüyor gibi geliyor. Bir şey hakkında bir rüyaları var, birkaç bölüm için endişeleniyorlar, sonra anlatıldığı gibi oluyor. Oldukça basit bir hikaye taşımak için mantıklı bir yol ve bana kitapla başa çıkmak için çığlık atmak istiyorum! Son birkaç bölüm önemli ölçüde toplandı, ama oraya gitmemin hakkında okuduğum karakterler kadar yorgun hissetmem gerektiğinden emin değilim.

andylottlefce7

Yine, Dickens'ın parlak olduğunu söylüyorum. Bu kitabı çok sevdim ve tüm favorilerimden biri olmaya devam edecek. Hikaye çok fazla devam ediyordu ve sonunda hepsi bir araya geliyor. Tüm hikayeyi birbirine bağladığını düşündüğüm tek kelime "sadakat", hatta yanlış yerleştirilmiş sadakat. Kitap boyunca akan bir temadır. Sevdim ve bu kitabın sonuna yas tuttum.

andylottlefce7

Bu kitabın açıklamasını okuduğumda kulağa ilginç geldiğini düşündüm ve birisinin böyle kaybolması için pek çok neden olmadığı için yazarın hangi parçayı alacağını merak ediyordum? Hikaye, Dylan'ın yabancı karısı Beverley ile yeniden bir araya gelme çabaları arasında değişiyor ve oğluyla zaman geçiriyor ve annesinden uzaklaşıyor ve Anita Champion'un son hareketlerini ve ona ne olabileceğini keşfetmeye çalışmakla ilgileniyor. Ülkede aşağı yukarı hareketlerini, hatta yurtdışında bir iki ziyareti takip ediyoruz. Her konum iyi okunmuş ve okunması kolay karakterlerle dolu ve bunlarla ilgili daha fazla okuduğunuzda hem kendileri hem de bazıları için neden şu anda oldukları gibi favoriler haline gelen birkaç karakterle dolu. Anita'nın yaşam tarzı hakkında daha fazla şey öğreniyoruz ve son bir klişe olmasına rağmen, geldiğini gördüğüm bir şey değildi, Anita'ya ne olduğu hakkında çok ince bir ipucu kaçırdım. ne olduğu hiç belli değil. Yazmaya büyük bir akış var ve bu çok zevk aldığım harika bir okuma, şimdi sanırım kendime de 'Ölü Sessiz'in bir kopyasını bulmalıyım!