#

lucalab

Lucalab itibaren Texas itibaren Texas

Okuyucu Lucalab itibaren Texas

Lucalab itibaren Texas

lucalab

Bu gerçekten iyi bir okuma oldu. Daha kısa bir kitapta çok fazla karakter ve olay olmasına rağmen, harika yazılmış ve tam bir hikaye vermektedir. Gerçekten seni içine çeker ve maceracı bir yolculuğa çıkarır. Brice cesaret ve yumuşak bir kalbe sahip tatlı bir karakterdir. Darius asil bir adam, kesinlikle bir savaşçı olsa da. Tatlı romantizmleri hassas ve gerçekçidir. İhanetin ve gizemin macerası heyecan verici ve sayfaları daha fazlası için çevirmeye devam ediyor. Bundan gerçekten zevk aldım ve bu yazarın daha fazla okumasını umuyorum. http://cleanromancereviews.blogspot.com

lucalab

Çok ilgi çekici ve bırakması zor ... kitabın son üçte birine kadar sürüklendiğimi hissettim. Bunu okuduktan sonra, sık sık duyduğum her trend, fad, fenomen için devrilme noktasının ne olduğunu merak ediyorum.

lucalab

Bu iyi yazılmış, ancak konu benim için çok yoğundu. Çocuk istismarı önleme alanında bir profesyonel olarak, kendimi bu tür sorunların farkında olarak düşünüyorum, ancak bu hikayenin ne kadar rahatsız edici olduğuna ve beni kişisel olarak nasıl etkilediğine şaşırdım. Hikaye, hem yetişkin hem de çocuk faillerden fiziksel ve sözlü taciz, ihmal koşulları ve cinsel istismar yaşayan Anna'nın çocukluğunu (4-11 yaş) anlatıyor. Belki de kendime ait küçük çocuklarım olduğu için bu konuya daha duyarlıyım. Meg Tilly'nin diğer kitabı Gemma'yı okumayı planlamıştım, ancak Gemma'nın Şarkı söyleyen şarkılardan daha fazla grafik olduğunu duydum ve okumam.