#

juneed

Junee Dang Dang itibaren Bellaterra, Barcelona, İspanya itibaren Bellaterra, Barcelona, İspanya

Okuyucu Junee Dang Dang itibaren Bellaterra, Barcelona, İspanya

Junee Dang Dang itibaren Bellaterra, Barcelona, İspanya

juneed

Yayınlandı: 1978, Harper Trophy Yaş: 10 ve üstü 11 yaşındaki Galadriel (Gilly), hayatı boyunca koruyucu evlerde geçen sert ve parlak bir kızdır. Yeni koruyucu evi, herkesin en garip ailesi olan Trotter'ın evindedir; “Şişman bir bayan, engelli bir 7 yaşındaki erkek çocuk ve kör bir zenci.” Uzun ve güzel annesinin onu kurtarmaya geleceğini hayal ediyor. Gilly, çok kötü şeyler yapan çok kızgın, küstah, kötü bir kız. Ancak, etrafındaki insanların nezaketi sayesinde, onları sevmek ve saygı duymak için büyür. Annenin düşündüğü gibi olmadığı gerçeği de dahil olmak üzere yaşam hakkında bazı zor dersler alması gerekir. Hikayenin duygusal bir sonu var ve okuyucu Gilly'yi sevmeye ve anlamaya gelecek. Paterson, koruyucu bir çocuk olmanın hassas konusunu okurların emilmesini sağlayacak mizahi, anlayışlı, yansıtıcı bir şekilde ele alır. Koruyucu çocuk ve sistem hakkındaki sorular bu kitabı okurken takip edebilir ve iyi bir tartışma olabilir.

juneed

Sevgili Keith Richards; Oh, Keef, sen akıllı ve komiksin ve beynin oldukça etkileyici. Bedeniniz başka bir konudur ve araştırma için onu tıp bilimine bağışlamanızı gerçekten teşvik ederim çünkü açıkçası, doğanızın yasalarına aykırı olan bir şey oluyor. Hepatit C'yi "kendi başınıza ... tedavi olmadan" tedavi etmek, ne diyeceksiniz ?? Eroin, kola ve alem tarafından desteklenen dokuz gün boyunca düz kalmak ?? İnsan değil. Hidrasyon araçlarınız, görünüşe göre yeterli olmasına rağmen. Kuşkusuz, dokuz hayatınız yıllar ve yıllar önce tükendi ve yine de buradasınız, hala nefes alıyorsunuz, yürüyor, konuşuyor ve yazıyorsunuz. Sebebini açıkladığınıza sevindim, çünkü akıllı bir bağımlısın. Bu gerçekten benim için çok şey temizledi. Eğer bağımlılık yolunda gidersem, biraz daha fazla alarak onu biraz itmemek, biraz daha yükseğe çıkmak için tavsiyenizi hatırlayacağım. Biraz daha yükseğe çıkamayacağımı hatırlayacağım. Hassas ölçeklere yatırım yapacağım ve sadece ilaç sınıfı şapkaya güveneceğim. Ne kadar seğirirsem Meksikalı Ayakkabı Kazıntılarından kaçınacağım. Jack Daniels'la votka ticareti yapacağım ve içkimi daha iyi hissedeceğim. Ah evet; Büyük bir bıçağa ve bir silaha yatırım yapacağım ve her zaman bir ya da diğeri yanımda olacak ve yastığımın altındaki silahla uyuyacağım. Bu, insanların beni uyandırmaya çalıştığı ve ben sahip olmadığım durumlarda gerçekten yardımcı olacaktır. Tüm bu tuhaflıklara rağmen - bunu söylemek iyi mi ?? - doğru sevimli bir adamsın! İyi okuma, ilginç ve ... bir romantik. Tüm rock yıldızlarının aynı olmadığını ve hiçbir şey ifade etmediyse "sadece bir lanet" için girmeyeceğinizi bilmek beni gerçekten mutlu etti. Sanırım, karakterinizin bu bölümüne çok fazla düşünmemiştim, itiraf ediyorum, her rock 'n roll kötü çocuğun bir porno yıldızı gibi slutastik olduğunu düşündüm. Sarılma niteliğinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Kaşık gruplarını hayal etmeyi seviyorum. Ayrıca, ben öylesine çok, Led Zeppelin gelen çocuklar yaptığı gibi dick alçı döküm için gitmedim sevindim. Gerçekten standartlara sahipsiniz. Bu belli oldu. Ve bu da züppe bir şekilde değil. Sadece mantıklı. Keith Richards, mantıklı. Bunu kim düşünürdü? Sanırım, bu karışıklığı bırakmalıyım. Kitabınızı ve "Hayatınız" hakkında okumayı gerçekten çok sevdim. Hikayenizi okuyarak, algılarım zorlandı ve yeni düşünceler oluştu. Sen iyi bir kedisin! En iyi Jennifer

juneed

Değerlendirme ve burada var yüksek derecelendirme dayalı bu (dizi) okumaya karar verdi. Bu yüzden aynı zamanda Seri Okuyucu Mücadelesi kitap listemin bir parçası. Bu sadece zevklerin kişiden kişiye ne kadar değiştiğini gösterir. Çünkü bana göre bu kitap büyük bir hayal kırıklığıydı. Ben çok, çok daha fazlasını bekliyordum eleştiriler yerine, her yerde önyargılar, bulamaçlar ve ırkçılık, yavaş pacing, korkunç bir kadın kurşun ile dolu bir hikaye var (sadece orospu dayanamadım ve onun mercurial eğilimi), hiçbir şey kıvılcım çıkarmayan bir erkek kurşun (ve yine de ne tür bir isim Eidolon ?!) ve aralarındaki son derece zayıf kimya. Hikayenin tamamı zorlanmış gibi görünüyordu ve iblisin yeni ve ilginç alımı doğru uygulama ile oldukça ilginç olsa da, masalın tadını çıkarmak için enerjiyi yedekleyemedim. Sonraki iki kitabı deneyeceğim (sonunda), bunun sadece bir dizi kitapta bir şans olduğunu umuyorum.

juneed

Bu iyi yazılmış bir kitap. Mağazalarda ve "yeni Frank Miller kitabı" olarak lanse edildiğini hatırlıyorum. Sanat tipik Miller'dir; fantezi ve "gerçeklik" dünyasını keskin kontrast ve canlı renklerle harmanlayan stilize 2 sayfalık formalar. Çizgi romanlardan oldukça keyif aldım ve bunu gümüş ekranda tercüme etmeyi dört gözle bekliyorum.

juneed

Kompostlama hakkında, çöp kutusunun nasıl inşa edileceğine dair öneriler gibi bazı şeyler öğrendim. Yaptığım, çürümüş eski ağaç evinden hurda ağacından çıktım. Ve evde sadece iki kişi ile, bir ton yiyecek atığı söndürmüyoruz, ancak küçük adam takılıyor. Ben solucanlar bolca var ve her şey yıkılıyor. Kokuşmuyor. Bu iyi.

juneed

It was a good page-turner. I liked the premise – about a girl having to lie in court in order to cover up the murder her parents may or may not have committed. But despite the intrigue, it didn't quite reach its potential. I think the main issue was the main character, who came off as shallow and kind of boring. All she did was worry about boys and about what she looked like. I didn't feel like I learned anything about who she really was; the author could have explored her background story and her emotions a lot more. I wanted to feel this character's guilt, her shame, her fear. She was in a really scary situation! I mean, she did seem nervous, but in the end, she just seemed kinda slutty and good at lying. And the story wasn't tied up all that well. I thought it was a bit predictable, too. I wasn't really sure what I was supposed to have learned by the end; another chapter or two would have cleared it up. But, over all, it was interesting, entertaining to read.