#

gdigrafica

Graziella Martello Martello itibaren Texas itibaren Texas

Okuyucu Graziella Martello Martello itibaren Texas

Graziella Martello Martello itibaren Texas

gdigrafica

Diğer mükemmel kitaplara çok benzer.

gdigrafica

Çeşitli Pozisyonlar, genç bir kızın yüzleşmesi için ortalama olan birçok zorluğa katlandığından, genç kızların hayata bakış açısını oluştururken harika bir iş çıkarır; ebeveyn anlaşmazlıkları, üzgün ve boşanma; okulların değiştirilmesi; akran baskısı; kendini keşfetmek; eğitimcilerden excel'e uygulanan baskı. Bu kitap uzun yıllar boyunca dans ederek geçirdiğim kişisel bir düzeyde beni etkiledi ve baskıların en iyisi olmak, başarılı olmak, sanatını yapmak için kıçını mahvetmek için kurduğu bir sanat okuluna gittim. Ek olarak, akran baskısı ve bir okul bahçesi kast sisteminin oluşturulması beni ve ailemi üzdüğüm gibi seçimlerimi etkiledi. Yazı dokunaklıydı ve bu kitabı okumaktan gerçekten zevk aldım. Kesinlikle bu kitabı başkalarına tavsiye ederim. Umarım bu Schabas'ın yazılarını en son gördüğüm şey değildir.

gdigrafica

Şimdiye kadar ilginç ... Temelde ABD açıklığına giden bir çocuk hakkında. ama bir yıldız oyuncu kayboluyor, o yüzden arkadaşıyla birlikte onu aramaya çalışıyor ..

gdigrafica

Ev işimde bana yardım etmek için okumaya başladım. çok uzak çok iyi. im bittiğinde daha ekleyeceğim.

gdigrafica

Translation

gdigrafica

KUTSAL WOW. Tüm distopik kitaplar böyle olsaydı, dünyada herhangi bir şikayet olacağını sanmıyorum! Makale 5 beklediğim her şeydi ve daha fazlasıydı: parlak bir şekilde yazılmış, karmaşık bir şekilde hazırlanmış ve kalbimi sürekli ağrırtan karakterler içeriyor. Bu kadar çok sevdiğiniz kitaplardan biri, bunun için bir inceleme yazmak korkutucu çünkü onu hayal kırıklığına uğratmak istemiyorsunuz. Madde 5 öylesine doludur ki, bazen nefes almak zor olabilir. Zalim yasaları ve hatta daha zalim insanlarla dolu olan distopya dünyası sizi içine çeken ve orada yaşamadığınız için sizi müteşekkir yapan bir dünyadır. Ember ve Chase hakkında her şeyi sevdim! Bu korkunç durumlarda hem gerçekçi, zeki hem de çok daha güçlüydüler. Her şey cehenneme gittikten sonra ilk bölümden sonuna kadar ne kadar büyüdüklerini ve değiştiklerini görebilirsiniz. Onları seviyor ve onlara zarar vermeye çalışan tüm korkunç insanlardan nefret ediyorsunuz. Bu bir duygu telaşı! Ve Ember ve Chase birlikte sadece MÜKEMMELDİ. ♥ Çocukluk romantizmleri her zaman benim favorim oldu, ama Kristen Simmons'ın bunu yazdığı şekilde - yıllar sonra birbirlerinden ayrıldıkları ve tekrar bir araya getirildikleri, tekrar güvenmeyi öğrenmek zorunda kaldım - sadece nefesimi çaldım. Yeniden bağlanmalarını izlemek çok güzeldi. Yoğun kalpli, özgün ve aksiyon dolu olan 5.Madde, beni ilk sayfadan yakalayan ve sonuncuya kadar nefessiz bırakan bir ilk oldu! İnanılmaz bir distopik kitabın olması gereken her şey. Kesinlikle okunmalı! :) AL veya BORROW ?: Sormak zorunda kalıyor musun ??? Kesinlikle bir kitap satın almanız gerekir !! Pişman olmayacaksınız! :) (Mimi Valentine's YA Review Blog'da orijinal inceleme)