#

suarezbakery

Suarez Bakery Bakery itibaren Mesa Geitonia, Kıbrıs itibaren Mesa Geitonia, Kıbrıs

Okuyucu Suarez Bakery Bakery itibaren Mesa Geitonia, Kıbrıs

Suarez Bakery Bakery itibaren Mesa Geitonia, Kıbrıs

suarezbakery

“Mezar” (BTW romanda mezar yok) en iyi Tamirci Jack romanı değil, ama ilk. Wilson daha sonra adımını attı ve şimdiye kadarki en iyi dizilerden birini yarattı. Jack, soyadı ve sosyal güvenlik numarası olmayan bir adam. Görevi, polise gidemeyecekleri veya olamayacakları durumlarda insanlar için bir şeyleri düzeltmek. Düzeltmeler genellikle ayrıntılı oyunlardır, ancak bazen bir düzeltme çok şiddetli olabilir. Bu romanda Jack bir kolye almalı ve kız kızının bir Hindu şeytanı tarafından alınmasını önlemelidir. Romanlar ilerledikçe Jack giderek daha fazla Lovecraftian durumunda büyülenir.

suarezbakery

Bu kitabın tadını çıkarmaya çalıştım, çünkü birçok insanın onu sevdiğini biliyordum, ama benim için hiçbir şey yapmadı. Almanya'ya gitmeden önce yarı yolda kaldım ve gerçekten yanımda götürme isteğim yoktu - karakterlerle ilgili değildim, arsa beni ilgilendirmedi ve kelebekler sıkıldım. Ve şimdi, geri dönüp tekrar okumayı denemek için bir neden göremiyorum. 4/10

suarezbakery

teknik olarak henüz bitirmedim, ama her seferinde uykuya daldığım için günde birkaç sayfadan fazla okumayı reddediyorum.