#

shannonconnell

Shannon Connell Connell itibaren Trimulyo, Tegineneng, Pesawaran Regency, Lampung, Endonezya itibaren Trimulyo, Tegineneng, Pesawaran Regency, Lampung, Endonezya

Okuyucu Shannon Connell Connell itibaren Trimulyo, Tegineneng, Pesawaran Regency, Lampung, Endonezya

Shannon Connell Connell itibaren Trimulyo, Tegineneng, Pesawaran Regency, Lampung, Endonezya

shannonconnell

Chris Ware'in yaptığı her şey gibi, bu kitaplar titizlikle resmedilmiş ve kalp kırıcı bir şekilde çizilmiştir. Biraz "Jimmy" derinliği seviyesine almak için çok kısa, ama yine de bir mücevher.

shannonconnell

Bak, bu konunun beni ilgilendireceğini düşündüm. McCarthy döneminde casusluk için idam edilen bir çiftin oğlunun başına gelenlerin hikayesi (sadece 4 yaşındaydı, inanıyorum). Büyüleyici olmalıydı, ama birkaç bölümden sonra bıraktığım çok sıkıcı bir şekilde yazılmıştı. Hala böyle bir şeyin ilk kişisinin hesabını okumak istediğimi düşünüyorum, ancak farklı bir yazar bulmam gerekiyor.

shannonconnell

Ana karakterin birbirleriyle ilişki kurması biraz zaman aldı, ama nişanlandığımda çengel oldum. Gece boyunca okuyun ve bir sonraki taksit için beklemek zorunda kaldık.

shannonconnell

Bu kitabı oku. Bu, Helene Hanff ve Frank Doel (ve diğerleri) arasında Londra'lı bir kitapçı olan Marks & Co. 80'lerin sonlarında bir filme uyarlandı ve bu gün annemin mutlak favorilerinden biri. Sonunda onu kolejde izledim ve büyülenmiştim. Kitap bunun için sahip olduğum her beklentiyi aştı. Kurmaca olmadığına inanmak zor, çünkü böyle komik, sevimli bir zevk baştan sona! Kitapları ve okumayı sevenlere, mektupları veya şımarık bayanları seven herkese şiddetle tavsiye ederim. Helene Hanff acayip bir radyan bayana benziyor (o da bir televizyon yazarıydı!) Ve zamanda geriye gitmek ve onunla arkadaş olmak istiyorum. VE bu sadece bana okumak için yaklaşık bir saat sürdü, bu yüzden hiçbir bahane yok!

shannonconnell

Yedek ve ilginç. Laurie Myers Betsy Byars'ın kızı ve o da çok sevdiğim SOS Files'ı birlikte yazdı. Bu, 3. sınıf için mükemmel bir okuma sesli olacaktır.

shannonconnell

He is rather a tiresome man with ridiculous notions about art. Some of the museological practices he intones are useful, but most are colored by his misguided snobbery.

shannonconnell

read it a while back ...

shannonconnell

Quite interesting and with more depth than "The Da Vinci Code." My only criticism is that the book just wouldn't end. A fun read, and could make a great movie or miniseries.