#

fbarroso

Francisco Barroso Barroso itibaren Malawa, Uttar Pradesh, Hindistan itibaren Malawa, Uttar Pradesh, Hindistan

Okuyucu Francisco Barroso Barroso itibaren Malawa, Uttar Pradesh, Hindistan

Francisco Barroso Barroso itibaren Malawa, Uttar Pradesh, Hindistan

fbarroso

Bunu dinlemeye geçmek zorunda kaldım çünkü şu anda okuyacak çok fazla şeyim var. Bir yetişkin olarak, Anne'nin kendinden emilen bir gençlik parçasının olduğunu farkedebiliyorum. Ama hangi on dört yaşında değil? Ve o, 14 yaşından büyük olandan çok daha içten ve öz farkında ve basit biri. Bunu bir genç ya da genç olarak okumuş olsaydım, Anne ile tamamen özdeşleşeceğimi düşünüyorum. Ve onun hikayesi beni tamamen mahvedebilirdi ...

fbarroso

Letty saf yaramazlıktır - sanırım Audrey Hepburn Jane Austen ile tanışır! Bu kitabı her aldığımda, mükemmel bir geleneksel Regency olduğunu hissediyorum. Diyalog, Regency argo ve giyim hepsi çok doğru ve her sahne zerafet ve eğlence ile parıldıyor gibi görünüyor. Ve henüz yakından baktığınızda, arsa gerçekten bir Jane Austen arsa değil, CASABLANCA gibi bir şeye daha yakın! Kahraman Harry Tyne, havasız Bay Darcy'den ziyade alaycı Rick gibi. Tıpkı Rick gibi, memleketinden kovuldu, sadece “sebepler biraz belirsiz”. Tıpkı Rick gibi, yalnızca sürgünde hayatta kalmakla kalmadı, aynı zamanda Viyana'daki Avrupa'nın aristokrat seçkinleri için özel bir eğlence ve oyun kurumu başlatarak da gelişti. Harry'nin bütün kişiliği, sinsi, az asi ve esrarengiz, beklediğinizden çok daha modern ve şehvetli, ama o her zaman inanılmaz bir şekilde katlandı ve kahramana mükemmel bir koruyucu ve arkadaş, Letty! Letty, Harry'nin hayatına kelimenin tam anlamıyla sokakta karşılaştığında şans eseri girer. İstenmeyen bir evliliğinden Bay Sludge adında itici bir karaktere kaçıyor. Letty'yi bu kadar çekici kılan şey, sadece çocuğuna benzeyen masumiyet değil, ruhu, coşku, neşe ve iyimserliktir. Harry Casablanca'da olduğunu düşünüyorsa, kesinlikle Tiffany's'de kahvaltı yapıyor! Letty, Harry'e âşık olmak için çabuktur, ama acı bir şekilde ona bir çocuk gibi davrandığında ve onu, müzik öğretmenlerinden yaşlı ıstakozlara kadar, bir grup sevimli şaperonla yapıştığında ona kızar. Letty gerçekten Harry ile birlikte olmak istiyor, ama duyguları o kadar masum ki, ilk hareketi yapmakta isteksiz. Öyleyse, burnunu geçmişe sokarak ve neden ilk önce neden kovulduğunu bulmaya çalışarak işleri karıştırıyor! Kahraman ve eroinin asla öpüşmek kadar asla olmadığı bir kitapta sahip olabileceğiniz cinsel gerilim miktarı şaşırtıcı. Sadece Letty'nin öfkesinin her geçen gün daha da fazla buharlaştığını izliyoruz. . . ve Harry'nin karanlık cinsiyet çekiciliği, çok daha yoğundur, çünkü o ay kadar ulaşılmaz! Keşke böyle kitaplar yazabilseydim. Keşke böyle kitaplar için hala bir pazar varmış. Keşke hayat Clare Darcy'nin bir romanı olsa!

fbarroso

Bu, henüz serideki favori hikayem olabilir. Bir yarışmacıya bir daha asla aynı şekilde bakmayacaksın.

fbarroso

Bir seriye iyi bir başlangıç. Romantik bir fantezi için, romantizm kısmı yavaş ilerliyordu. Ama bu sadece ilk kitap ve ilişkinin büyümesi için bolca yer var. Karakterler ilginç, özellikle de iğrenç. İşlerin nasıl geliştiğini görmekle ilgileniyorum.

fbarroso

A near-future setting where a second Civil War has broken America, and Manhattan has been set up as the no-man's DMZ. Wood makes a familiar city alien and brings home what life during war-time would be like.