#

joerikiekebosch

Joeri Kiekebosch Kiekebosch itibaren Texas itibaren Texas

Okuyucu Joeri Kiekebosch Kiekebosch itibaren Texas

Joeri Kiekebosch Kiekebosch itibaren Texas

joerikiekebosch

Bu kitaptan gerçekten çok zevk aldım çünkü iyi bir yazıyı gerçekçilikle karıştırıyordu; bu da okumayı güzelleştiriyordu. Kuzey İrlanda'da birlikte büyüyen, biri Londra'ya taşınan ve iyi olan, diğeriyle uğraştığı baş adamdan kaçan küçük bir suçlu olan (kız kardeşi ile birlikte olan ve kız kardeşi olan) iki adam hakkında yanlışlıkla aşık olursunuz). Tabii ki Geordie'nin geçmişi onlarla yetişiyor, ancak bu arada Geordie ve Danny aralarındaki gerilimleri incelemek zorundalar (mümkün olduğu kadar erkeksi). (Siyah) bir kız Danny, kiminle uğraşmaya çalıştığıyla birlikte çalışır ve daha fazla komplikasyon ekler. İnsanların eşyalarına düşüyoruz: yakınlıktan sevgiyi kazanıyorlar. Danny bir zamanlar üniversitede, az sayıda öğesinin neredeyse tamamen düz ve ağır bir şekilde eğlenceli olduğu, bir münzevi olan nesneler tarafından derli toplu bir şekilde gelmiş bir kızla tanışmıştı. Sonunda, sevgisini durduracak bir yer için bilinçsizce çaresiz olan Danny, bir sırrını yağ depolamak için banyolarına oturmuş bir ev arkadaşı satın alarak Hintli bir Buda'ya bağlandı. Danny, duygusal bir kişiydi, bu yüzden sevgisiyle rastgele ve tuhaf bir şekilde demokratikti.

joerikiekebosch

Vaov! Güzel bir okuma. Herhangi bir Grisham'ın yazdığı kadar iyi bir avukat kitabı. Yasal ve eylemin iyi bir karışımı. İyi karakter geliştirme ve önyükleme için bükümlü turny arsa. Çok memnun oldum!

joerikiekebosch

Kitaplarını çok seviyorum. Dizide ilk olan tamam oldu (her ne kadar katılıyorum manevi "deneyimlerin" bölümleri olsa da), ama bunu ilkinden çok daha iyi seviyorum.

joerikiekebosch

Tipik olarak bu çağın tarih kitaplarına çok fazla girmiyorum ama Mann zahmetsizce yazıyor ve ilginizi çekiyor.

joerikiekebosch

This was hard for me to read because I thought the author did a lot of south bashing, but I got through it and want to read it again. A beautiful story of self reflection.