#

melffagundca58

Melissa Fagundes Fagundes itibaren Texas itibaren Texas

Okuyucu Melissa Fagundes Fagundes itibaren Texas

Melissa Fagundes Fagundes itibaren Texas

melffagundca58

Sevdim! Uzun zamandır okuduğum en iyi kitap (ya da daha doğrusu dinledim - sesli versiyonu dinledim). Kitap sadece büyüdüğüm teknoloji sahnesinin perde turunu değil, aynı zamanda nerede olduğumu veya kitaptaki çeşitli etkinlikler gerçekleştiğinde hangi okul veya kariyer evresinde olduğumu hatırladım), aynı zamanda adamın kendisi hakkında harika bir hikaye. Diğerleri kitabın ilk bölümünün sıkıcı olduğunu öne sürdüler, ancak bu geri bildirime tamamen katılmıyorum. Kitabın sıkıcı olmasını bekledim, ama hiç olmadı. Baştan sona tamamen dalmıştım. Evet, ben büyük bir Apple hayranıyım, bu nedenle, incelemem muhtemelen eğri çünkü konu beni çok ilgilendiriyor. Ne olursa olsun, bu kitabı yeterince değerlendiremiyorum. Anla. Oku onu. Ciddi anlamda.

melffagundca58

İkinci kitabım Conrad. Bana birinciden çok daha pahalıya mal oluyor ve denizcilikle ilgili olanlar dışında dil çok daha basit ve anlattığı hikaye çok daha güzel, eğlenceli ve maceracı. Belki plaj için okuma değildi. Yine de hoşuma gitti. Zevk için yoğun bir şey.

melffagundca58

La copertina, le pagine nere, l'idea del libro "ciccione" , il costo contenuto: un plauso alla Newton Compton per il packaging di questa opera prima di Ann Featherstone. Proprio perchè opera prima forse ha dei difetti evidenti: di ritmo, di 'tempi di scoperta', di ingenuità. La Londra Vittoriana come al solito mi attira e vengo comunque risucchiata nel gorgo, il libro enfin si fa leggere ma solo perchè ormai ci sei e porti avanti la storia che pecca di punti di slargo e naufraga nel finale un po' tirato via. Aspettiamo il prossimo libro Ann e ti diamo la seconda possibilità, perchè no.