#

nojj02

Jonn Louie Lim Louie Lim itibaren Giulvăz 307225, Romanya itibaren Giulvăz 307225, Romanya

Okuyucu Jonn Louie Lim Louie Lim itibaren Giulvăz 307225, Romanya

Jonn Louie Lim Louie Lim itibaren Giulvăz 307225, Romanya

nojj02

İlk cildin tadını çıkartıysanız, bunu alın. Aynı iyi. İlk cildi okumadıysanız, o kötü çocuğu alın ve iyi bir okumaya sahip olun. Sonra bunu al.

nojj02

Güzel olumlama!

nojj02

Tekrarlamak gerekirse, bu incelemeyi yazıyorum çünkü danışmanlık ofisim için kitabı okudum ve bu yıl okuduğum 100 kitabıma saymak istedim. Gerçekten GERÇEKTEN hızlı bir okuma ve çok eğlenceli oldu! Dürüst olmak gerekirse 1-2 saat içinde oturabilir ve her şeyi okuyabilirsiniz. Bu kitabı okumaktan gerçekten keyif aldım çünkü “Tüm bunları yapıyoruz… evet biz de yapıyoruz… şirketim çok havalı çünkü bunu daha önce uyguladık…” vb. Bu Nesil iş gücüne girmeden önce bile çalıştığım ofisin eğrinin önünde olduğunu görmek çok ferahlatıcıydı. Biz bir danışmanlık firmasıyız, diğer şirketlere EBM endüstrisinde nasıl daha başarılı olabileceklerini öğretmek için eğrinin önünde olmalıyız ve kesinlikle nerede olmalıyız. Tabii ki kendimizi geliştirmeye devam etmek için üzerinde çalışmamız gereken tonlar var, ancak bu kitaptaki tüm önerileri, tam olarak önerdikleri gibi değilse, önerdikleri şeylerin bir biçiminde takip ediyoruz. Kitabın bahsettiği en önemli şey, bu gernerasyondaki bireylerin herhangi bir firmanın masasına ne getirdiği ve yöneticilerin yönetim tarzlarını bu nesle uyacak şekilde nasıl ayarlamaları gerektiğidir. Gen Yers'ı firmada daha fazla üretkenliğe yönlendirirken aynı zamanda daha açık fikirli, rahat, yardımcı, cesaret verici ve eğlenceli olmalarının bir yoludur. Bir sonraki kitap raporum için okuyacağımı düşündüğüm bir sonraki kitabın, 80'lerin sonlarında ve daha sonra 90'larda doğmuş bireyler olan Gen Z ile bir ilgisi olabilir. Bence bu, hala eğrinin önünde olup olmadığımızı görmek için yararlı olacaktır, çünkü bu, önümüzdeki birkaç yıl içinde kolej mezun olacak bir sonraki gruptur ve iş arayan firmalara nasıl danışacağınızı bilmek iyi olacaktır. bu beklentilerden beklemek.

nojj02

I loved this book! A Bridget Jones-type character, just as funny, but with more realistic problems. I laughed out loud several times. It was chick-lit with some depth.