#

clarachristy

Clara itibaren Spirthill, Calne, Wiltshire SN11 9HP, İngiltere itibaren Spirthill, Calne, Wiltshire SN11 9HP, İngiltere

Okuyucu Clara itibaren Spirthill, Calne, Wiltshire SN11 9HP, İngiltere

Clara itibaren Spirthill, Calne, Wiltshire SN11 9HP, İngiltere

clarachristy

* Tıpkı eskiden bildiğim gibi karanlık bir savaşçı hayal ediyorum;) Korkmuş bir göğüs 8 paketi ve pençeleri kıvırıp beni inleyen uzun sarı saçlı;) Üstte pepperoni ile iyi bir sos bu kitap harikaydı !!! Muhteşem, Awesometastic, fabuloso, KILLER !! Aşk! AŞK! AŞK!! Ciddi bir şey bir kurt tepesine .... olabilir emin değildi ve emin ... hiçbir şey olabilir ... ama bir çılgına kadar soooooo yakın! Bahse girerim, çoğunuz bu kitaptaki yorumları okudum, bu yüzden incelemem sadece squees olacak. * Regin popo tekme becerilerinde ve başlangıçta hepsi GELECEKTİR. * Nix cehennem kadar çılgındı ama bu yüzden onu seviyoruz. * Yeni bağımlılık Bertil muhteşemdi ve şimdi evcil hayvan olarak bir yarasa istiyorum! Onu sevdi! * Yeni çocuk Thad yeni araba kokusu aldı ve bana Superman'dan Jimmy Olsen'i hatırlattı (ama yine de BÜYÜK!) * Büyük viking savaşçısı Aidan, haftanın herhangi bir günü köyüme baskın yapabilir. * Başlangıçta Declan ile başa çıkmak zordu ama sonunda çok doğru hissettim! squee squee! * Prolog ADORED'i korkutuyorum. Oldukça uzun olmasına rağmen MÜKEMMEL oldu. * Epilog nefesimi aldı ve çok kısaydı. Ciddi daha fazla kitap için sabırsızlanıyorum ve ben sooooooooooo Uilleam kendi kitap almak istiyorum. (Kresley olur !!! * spastik bir fangirl gibi uç ayak yumruk ve yumruk sallar) Yine ... aşk aşk bu kitabı SEVDİ! en sevdiği çizgi: Herhangi bir erkek, sarışın anızını karnına hafifçe raspaladığı ve mırıldadığı gece olduğu gibi hissetmesini sağlayabilir mi? "Seninle birlikte oğulları ve Valkyrie kızları ile bebek istiyorum." Açık gri gözlü başını ona doğru kaldırdı. "Onları bana bir gün ver" (sıkılmış)

clarachristy

Aslında bu diziyi genel olarak çok seviyorum, ama bu kitap, iyi olsa da, diğerleri kadar iyi değildi. Muhtemelen Hawkins'in ilk ikisinden bağlanmak zorunda olduğu toplu miktarlardaki büyük miktardan kaynaklanıyor. Biraz, belki çok fazla, tahmin edilebilir hissetti ve Sophie normalden daha az cesarete sahipti. Bununla birlikte, Hawkins'in yayınlandığı gün bunu okuduğum ve okuduğum gibi doğru bir şey yapması gerektiği kanıtıdır. Bu kitapları kesinlikle eğlenceli ve kolay bir okuma olarak tavsiye ediyorum.

clarachristy

Bu kitap ilk adı "İyi ve Kötülük Bahçesinde Gece Yarısı" kadar ilgi çekici değildi. Bununla birlikte, Venedik'te yaşamın içsel bir bakış açısını veren oldukça komik ve ilginç kısımlar vardı.

clarachristy

Bu kitaplar beni her zaman Lake Tahoe'yı ziyaret etmek istememe neden oluyor. Hepsini bu dizide okudum ama diğerlerinden daha fazla hoşlanmadım.

clarachristy

Toplam sayfa döndürücü.

clarachristy

I really enjoyed this story. I thought it had the right amount of story, action, character building and romance. I hope that Maggie ends up with Ash. Although, I like Puck, I think of him more as a brother to Maggie than a love interest. I'm looking forward to continuing the story. Bringing the winter and summer courts together may be really tricky, but am excited to continue the voyage with the other books. Happy reading!