#

molza

Irina Vasilyeva Vasilyeva itibaren Kuezbashevo, Respublika Bashkortostan, Rusya, 453483 itibaren Kuezbashevo, Respublika Bashkortostan, Rusya, 453483

Okuyucu Irina Vasilyeva Vasilyeva itibaren Kuezbashevo, Respublika Bashkortostan, Rusya, 453483

Irina Vasilyeva Vasilyeva itibaren Kuezbashevo, Respublika Bashkortostan, Rusya, 453483

molza

Gerçekten göz açıcı anı. Hayalperest, fütüristik, dehşet verici bir toplumla "Verici" ya da "İttifak" (havalı eski Gerald Lund kitabı) hakkında okumam gerektiğini hissettim. Açıkçası Çin hükümetinin zorba, komünist olduğunu biliyordum. Ama onların "kültürel devrimi" nin detaylarını hiç düşünmemiştim --- beyin yıkama, zorbalık, adaletsizlik. "Bu harika bir kitaptı!" Demek zor. ya da hoşuna gidebilecek türden bir malzeme olmadığında "gerçekten beğendim". Ama bunu ortaokul ve üzeri herkes için tavsiye ederim. Ne zaman ve ne zaman yaşadığımızı ne kadar gülünç derecede şanslı olduğumuzu hatırlatmak güzel.

molza

Bunu okudum çünkü Jack Kerouac'a biraz aşıkım (tamam, çok) ve Ginsberg'in marjinal bir hayranıydım. Sonunda, Allen'a daha çok aşığım ve Jack'ten daha az etkilendim. Ancak bu, herhangi bir Beat hayranı için harika bir okuma. Sadece dikkat edin: Jack Kerouac bir tür pislikti.

molza

Bu gerçekten resmi bir gözyaşı damgası etiketleyebilirsiniz birkaç kitaptan biri !!! Üç kez okudum; bir öğleden sonra yapabilir!

molza

Bu kitap, çocukların şiirin bir hikayeyi nasıl anlatabileceğini görmelerini sağlar. Bu kitap, çocuklara kafiyeyi yazarak nasıl birleştireceklerini kafiye eden ve öğreten bir ifadeye sahiptir. Ayrıca bir gizemin nasıl yazılacağını da gösterir. Okuyucularınızın bu konuda tahmin yapmak için yeterli bilgiye sahip olmasını istiyorsunuz, ancak o kadar fazla değil, artık okudukları şeyi umursamıyorlar.