#

martyporter

Marty Porter Porter itibaren Xometla, Méx., Meksika itibaren Xometla, Méx., Meksika

Okuyucu Marty Porter Porter itibaren Xometla, Méx., Meksika

Marty Porter Porter itibaren Xometla, Méx., Meksika

martyporter

Bunu öğrendim: 1. İstediğini elde etmek her zaman kolay değildir. 2. Bir futbol yıldızı olmak istiyorsanız, her gün pratik yapın.

martyporter

Muhtemelen bu kitabı tamamen karaciğerle mastürbasyon yapmak için bekleyerek mahvettim. Benim düşündüğümle karşılaştırıldığında, hiç eğlenceli değildi. Rahatsız edici ve nefret dolu ama istediğim şekilde değil.

martyporter

Sadece söylemek istediğim şeylerle uğraşıyorum ... ama yapmayacağım, çünkü bu kitabı okuduğum aynı deneyime sahip olmanı istiyorum. İlk sayfadan bağlandım ve hayal kırıklığına uğratmadı. Ana karakter bize bir hikaye anlatmaktır ancak yazarın kontrolü vardır ... gerçekten de hikayenin güzel bir hızla ortaya çıkmasına izin veriyor. İlginç karakterler, iyi hikaye, komik yazı. Son cümleyi okuduğumda, hikayenin bittiğini bilerek, daha fazlasını umarak sayfayı çevirdim. Bu harika bir kitabın işaretidir.

martyporter

Özel bir araştırmacı, hipnotist, Arcane Society üyesi ve kristal işçi garip koşullar altında buluşuyor. Bir kadının cesedi bitti. İkisinin de katil olmadığını belirleyerek, aynı şekilde ortaya çıkan planlarına devam ediyorlar. Belli bir kristale sahip olmaları gerekir. Arcane Society'ye ait olduğunu iddia ediyor, kendisine ait olduğunu iddia ediyor. Ve onu cehennemin derinliklerine sürükleyen garip bir kabus uyandıran karışımla korunuyor. Kristalin yardımıyla onu kurtarır… Ve sonra onu asla bulamayacağını bilerek yakındaki bir handa bitkin bırakır. Azim, inatçılık ve onları birbirine bağlayan garip bağlarla sayılmadı. Çünkü ertesi gün onu takip eder ve sonra kristalin çalındığı anlaşılır hale geldiğinde köylüsüne götürür, kötü adamların kim olduğunu bildiğini, onu ciddi tehlikeye attığını kanıtlar. Ancak evinde yaşamak, başka bir tehlike olduğunu kanıtlıyor. İkisi için de. Çünkü aralarındaki bağlar sadece güçleniyor. Ama tomurcuklanan romantizmlerinin onları nereye götürdüğünü görmek için yaşayamayabilirler, çünkü kristale sahip olan düşman şimdi de peşinde. Arcane Society serisinin bir diğer harika bölümü. Paranormal öğeler ve romantizm yardımı ile serpilmiş heyecan verici, ürpertici, heyecan verici bir hikaye. Harika karakterler, harika kötü adamlar, büyük gizem, sıkı arsa, büyük ilerleme hızı ve sonuna kadar tam daire haline gelen iki iç içe alt alan ile harika bir gerilim. J&J'nin kuruluşuyla ilgili merak uyandırdı (Caleb’in hikayesini bekleyemiyorum), ama sonunda Leona ve Thaddeus arasında biraz daha "çözüm" kaçırdım. 4 ½ yıldız

martyporter

Life can only be understood backwards but it must be lived forwards.