#

roywjs

Roy WJS WJS itibaren 921 91 Umgransele, İsveç itibaren 921 91 Umgransele, İsveç

Okuyucu Roy WJS WJS itibaren 921 91 Umgransele, İsveç

Roy WJS WJS itibaren 921 91 Umgransele, İsveç

roywjs

Ben bir şey vermek istemiyorum, ama sadece zorunda !! Percy ve diğer kanlı arkadaşları kronos ve ordusuyla savaşmak üzere! Onlar sahilde çekiyorlar ve .... ooooo şimdi seni askıda tutacak ... -Okuma, Em :)

roywjs

"İnsanlar" kitaplarını severim - insanlar, nasıl düşündükleri, neyi işaretlemelerini, neden yaptıklarını yaptıkları hakkında kitaplar. Onların yerinde olsaydım nasıl davranabileceğimi düşünmeyi seviyorum. Güvenilir, inandırıcı, neşelendirebileceğim veya "hayır, yapma!" Diye bağırdığım karakterleri severim. En. Umurumda olmayı seviyorum. Pek çok yazar beni önemsemiyor. Yapanlar yaşam için arkadaş olurlar. Morag Joss şimdi hayat arkadaşım. Bu yüksek kaliteli yazıdır; özenle hazırlanmış, ne seyrek ne de çiçekli, beni zahmetsizce taşıyan ustalıkla işlenmiş üç telli bir arsa ile. Melodik, kalp kırıcı ama asla duygusal olmadan tamamen inanılır, korkunç derecede zorlayıcı. Peki, ya ben olsaydım? Bir başkasının ölümünden ben sorumlu olsaydım? Ne yapabilirdim? Tıpkı karakterinin yaptığı gibi iyi davrandığım hissine kapıldım. Bu kitap bizi almak için karanlıktan çıkan canavarlarla ilgili değil. Çılgın baltacılar, araba kovalamacaları, pedofiller, silahlar ya da uyuşturucu yok. Bu, herhangi birimizin nasıl çözüleceği, parçalanabileceği, 'kaybedebileceği' ile ilgili. Ve bu benim için seri katillerden daha korkunç.

roywjs

Meh.

roywjs

LOVED it! Not surprised my period started right as I was crying at finishing it. Lots of synchronous stuff for me like panthers and witches and ptsd and gendered-up love-stuff made it extra special reading right now, plus one of the most heartbreaking post-kiss moments being similarly hurtful to something I was told by a boy when I was a teenager. But saying that is not good review fodder so just ignore all of that - totally for my own personal reference. Lots of familiar-feeling mundanely magical stuff. Nice variety of voices/perspectives without feeling cluttered up or confusing. Lots of rich detail. The recognizable (to me) sex experiences and feelings of women that you don't usually read/aren't reflected much in popular stories. A lot of masterful moments, but I wouldn't say the book is so perfect as to be a masterPIECE. I think The Dress Lodger might be a better book, but that this one feels a lot more personal to me. But maybe I think that because I just now finished Witches and it's been years since I read The Dress Lodger.