#

mikhailwild

Mikhail Randall Randall itibaren Chiddingfold, Godalming, West Sussex GU8 4SX, İngiltere itibaren Chiddingfold, Godalming, West Sussex GU8 4SX, İngiltere

Okuyucu Mikhail Randall Randall itibaren Chiddingfold, Godalming, West Sussex GU8 4SX, İngiltere

Mikhail Randall Randall itibaren Chiddingfold, Godalming, West Sussex GU8 4SX, İngiltere

mikhailwild

Django, bu kitap yazıldığı için büyük bir revizyondan geçti, bu nedenle birçok örnek işe yaramadı. Bu kitabı takip etmeyi planlıyorsanız eski sürümü kullandığınızdan emin olun.

mikhailwild

Yutturmaca ve histeriye rağmen bu kitap uyandırabilir, öncekilerden çok vampir / ölümsüz senaryoyu güzel bir şekilde alır. Çoğu eleştirmen edebiyatın derinliğini savunur, ancak toplanmış ve meraklı bir şey okumak istiyorsanız - Tom Bombadil veya benzerlerini öneririm. Bu kitap bir noktayı aktarıyor ve karakterlerle bir evlat bağlantısı geliştirmek için tekrarı kullanıyor. Eğer romantizmden hoşlanmıyorsanız, onu okumanızı öneririm, ben bir romantizm hayranı değilim ya da kitapta belirtilen diğer klasikler gibi değilim. Biraz gerginlik, biraz romantizm ve hatta iyi bir karışımdaki bazı komediler arasındaki dinamiği seviyorum. Bu kitaptan hoşlanıyorsanız, Midnight Sun'ın bittiğini Stephenie Meyer'in anasayfasında okuduğunuzu da öneririm. Ben normalde kurgusal olmayan, tarihsel kurgu ve Stephen Hunter-esque kitaplarından hoşlanan 20'li yaşların sonlarıyım. Umarım bu, neredeyse her okuyucunun beğenebileceği bir kitap olduğu iddiamı doğrular.

mikhailwild

Bu kitabı gerçekten kullanmadan önce 3 kez denemek zorunda kaldım ... ama çok iyi ve çok üzgündü ve kesinlikle okumaya değerdi.

mikhailwild

Bilinen masal masallarından birini aldı ve masallara çok şey koymayı başardı. Bu (yüzeyde) sadece dans eden 12 Prensesin masalının tekrarı gibi görünüyor, ama çok daha karmaşık bir hikaye. Genç yetişkin setine uygun kalmakla birlikte, zorba olmadan sorumluluk, kayıp, öfke, seçimler, isyan, sevgi ve itfa konularını kapsar. En güzel hikayeler gibi, bu da gerçekten insanlar hakkında, dünyalarının merkezi onlardan alındığında dengelerini kaybeden bir aile ve bireyler ve aile olarak kayıp ve acı ile nasıl başa çıktıkları ile ilgilidir. Danslarda olduğu gibi, kızların sevgili annelerinden öğrendikleri gibi, bazen hayattaki dengemiz bir iplik tarafından tutulur. Bu öykü ile yeni bir yazarın Juliet Marillier, Mercedes Lackey ve Robin McKinley'e girdiğini görüyoruz. Bu kitabı Goodreads'tan okunan ilk kitap olarak aldım.