#

jockerdad

Curro Villalta Villalta itibaren West Terre Haute, IN, Birleşik Devletler itibaren West Terre Haute, IN, Birleşik Devletler

Okuyucu Curro Villalta Villalta itibaren West Terre Haute, IN, Birleşik Devletler

Curro Villalta Villalta itibaren West Terre Haute, IN, Birleşik Devletler

jockerdad

Amerikan Ballad, Rose ve Briar'ın hem acemi hem de uzun zamandır meraklıları için müthiş bir okuma, akademik olmayan makalelerin bir derlemesinin yanı sıra seçilen materyalleri izlenimci olarak alıyor. Paul Muldoon'un "Talihsiz Komisyon" dan esinlenerek lirik bir şiir ve ressam / müzisyen Jon Langford'dan ("See Willy Fly By") dört sayfalık bir illüstrasyonun yanı sıra R. Crumb ("When You Go" A'Courtin' "). Denemelerin kendileri doğa ve kaliteye göre değişir, ancak her zaman oldukça erişilebilir ve erudit duruşları yoktur. Howard Hampton'un "Nebraska" tartışması, Bruce Springsteen'in Starkweather / Fugate cinayetlerini daha geniş kültürel ve tarihi perspektifle ele almasını içeriyor (mahkeme belgeleri, film) "Badlands"), hem hikayenin hem de şarkının neden sadece Amerikan irfanının bu kadar büyüleyici olduğunu açıklıyor. Genel olarak, büyük bir okuma. Greil Marcus'un yapımda bir eline sahip olduğu tüm kitaplardan, bu benim favorim. Ayrıca, tartışılan ve yorumlanan şarkıların kayıtları ile ayrı olarak satılan bir CD vardır. John Cougar Mellencamp'ın "Eski 97 Batığı" yapması dışında şarkıların çoğu önemli bir materyal olmasa da ilginçtir. Neden Tanrı'nın yeşil dünyasında onu Woody Guthrie, Carter Ailesi ve hatta Johnny Cash üzerinden seçtiler?

jockerdad

Tercüme edilmiş bir iş için gerçekten çok iyiydi, ama orijinal Orta İngilizceyi tercih ediyorum.

jockerdad

Nora Ephron'un bazı noktaları çok doğru, ancak kitapta çok şikayet ediyor; yorulur.

jockerdad

I loved this glimpse at who Eve was. We had always heard of this tough girl from the projects. I can see how Jane was like Eve now. It was what I expected out of Iris Johansen: a strong main character, lots of action, and a major twist. My only regret was that I don't have the next in the series lined up and will have to wait for it to get here.

jockerdad

This was a bit dry, but gave lots of good details.