#

shinetree

Wenlin Li Li itibaren Dehwa, Uttar Pradesh 226301, Hindistan itibaren Dehwa, Uttar Pradesh 226301, Hindistan

Okuyucu Wenlin Li Li itibaren Dehwa, Uttar Pradesh 226301, Hindistan

Wenlin Li Li itibaren Dehwa, Uttar Pradesh 226301, Hindistan

shinetree

Bu Ödünç Alınmış Bir Şey'in takip sürümüdür ve bunu daha sonra okumalısınız. Bu harika ve size bir sonuç verirken Ödünç Alınan Bir Şey sizi asılı bırakır ... dolayısıyla devamı.

shinetree

Meh. Ortalamanın altında yazı ve bir gecelik standlarının hikayeleri o kadar da iyi değildi. Sanýrým sadece Chelsea Handler ţeyi alamadým.

shinetree

Bu kitabın başlığı ve kapak sanatı hakkında akılda kalıcı ve biraz rüya gibi bir şey var. Bazen, neredeyse yazımda elde edilen ton budur. Diğer zamanlarda, çok fazla değil. Ne yazık ki, bu benim için bir sorun yarattı. Hiçbir zaman hikayenin bir parçası gibi hissetmedim. Eylemde katılımcı olmak yerine, izleyici olarak takip ediyordum, karakterlere asla tam olarak bağlanmadı veya duygusal bir yatırım yapmadım. Sahip olduğum başka bir sorun, bazen nesir aşırı işlenmişti. Percy ve Alexi arasındaki sohbetler azaldı ve sadece bir sahnenin bitmesini istedim. Sonunda, bir kahraman olarak Percy çekingen ve zayıf geldi. Evet görünüşü alışılmadıktı ve birçok bakış ve fısıltıyla uğraşmak zorunda kaldı. Ama bazen Percy'yi sallamak istedim ve Alexi'nin çizgisini çalarak ona "Özür dilemeyi bırak!" Kitabı aslında benden daha çok sevmek istedim. Konsept ilginçti, ama Muhafızların diğer üyelerinden daha fazlasını görmek isterdim. Genel olarak, başka bir şans vermek ve gelecekte ikinci kitabı denemek için yeterince sevdim.

shinetree

I loved the pace and the characterization of all the players in the book.