#

swiecicki

Micha itibaren Köseli Mahallesi, 68180 Yeşilova Belediyesi/Aksaray Merkez/Aksaray, Türkiye itibaren Köseli Mahallesi, 68180 Yeşilova Belediyesi/Aksaray Merkez/Aksaray, Türkiye

Okuyucu Micha itibaren Köseli Mahallesi, 68180 Yeşilova Belediyesi/Aksaray Merkez/Aksaray, Türkiye

Micha itibaren Köseli Mahallesi, 68180 Yeşilova Belediyesi/Aksaray Merkez/Aksaray, Türkiye

swiecicki

Bu kitap hakkındaki duygularımı kitap olarak düşünebileceğimi, Carmel Dağı'ndaki olaylarla ilgili duygularımdan ayırabileceğimi sanmıyorum. Ve bu nedenle, ona bir puan veremem. Herkes yanılmıştı. Herkes korkunç şeyler yaptı. Bütün olaylar dizisi yas tutulmalı ve herkes utanmalıdır. Davut 10 yaşındaki kızlarla "evli" olmamalı. Kızların ebeveynleri bunun olmasına izin vermemeliydi. Topluluk bunun olmasına izin vermemeliydi. Polis, barışçıl bir şekilde kapıyı çalmış ve onu yasal tecavüz için tutuklamış olmalı. ATF'nin kısıtlama göstermesi gerekirdi. Herkes daha anlayışlı, şefkatli ve açık fikirli olmalıydı. Tetikleyici mutlu ATF'ye kızgınım. Küçümseyen ve iletişim kuramayan müzakerecilere kızgınım. David'e kızgınım. 10 yaşındaki kızların ona "evlenmesine" izin veren herkese kızgınım. Anlatıcı bile devam ettiğini biliyordu ve BAKMADI VEYA ETKİLEMEDİ. Kötülük olanlar sadece kötülük eylemini gerçekleştirenler değildir. Bunu bilerek önlemek için hiçbir şey yapmazsanız veya insanları kötü davranıştan korursanız - SADECE kötülüksiniz. İnsanlık - bazen sadece emiyoruz.

swiecicki

Çok uzak çok iyi. Bu kitabın tezinin sadece bir ya da iki paragrafta özetlenip özetlenemeyeceğini ve belki de 10.000 kelimelik daha kanıt bulup bulamayacağını merak ediyorum. Bir kitaptan daha iyi bir Vanity Fair makalesi yapabilir. Beynimizin duygusal merkezlerine sahip TV vidaları ve bizi sağ kanatçıların kontrolüne tabi kılıyor, bu yüzden Irak'ı istila etmek ve dünyayı kirletmek gibi aptalca şeyler düşünmüyor ve yapmıyoruz. Bu kitleler için bir haber olabilir, ama bu benim gibi insanlara verilen verimlerin sosyolojik ateşlenmesinin bir parçası.

swiecicki

oldukça iyi

swiecicki

Re-reading this novel after three years of shelf-sitting has given this book a delightful aftertaste. It's become a late-night page-turner for me with striking similarities to daily life. Catherine (the heroine) is somewhat thick but endearing and Isabella's melodrama is delightfully cringe-worthy. The male characters - from the shop-talking Thorpe to the chatty and cheeky Henry Tilney - get more of a voice in Northanger than they do in any other Austen novel. The novel also explores Austen's early stint as a satirist. To have you rolling in your seat, check out some of the Gothic novels of the time (Castle of Otranto, Udolpho) and then pick up this quirky tongue-in-cheek response that led to the reclamation of the novel genre for respectable writing.