#

engines

Engine Shi Shi itibaren khanwali, Pakistan itibaren khanwali, Pakistan

Okuyucu Engine Shi Shi itibaren khanwali, Pakistan

Engine Shi Shi itibaren khanwali, Pakistan

engines

Okuduğum en iyi kitaplardan biri. En az 5 kitap satın aldım çünkü her seferinde ona ödünç verdim o kadar çok seviyorlar ki bana asla geri dönmeyecekler.

engines

Toni Morrions dili kullanmak için ölmek. Her şeyi sıraya koyma şekli ve her bir kelimeyi birbirinden nasıl açıp kapadığını okumaya devam etmek istiyor. SULA'yı okurken, Toni'nin kitaplarını insanların gerçek hayatlarıyla ilişkilendirdiği için kendi yaşamınızda bir etkisi olur. Bahse girerim ki bu kitabı okuyan herkes aile üyelerinden biri ya da onlara çok yakın biri ile ilişkilidir. Nel ve Sula en iyi arkadaştır ve küçük çocuklarından beri olmuştur.Sula, sadece sizi hayata geçirecek aşkı gösteren, annesinin ayak izlerini takip eden ve ona öğretilen şeyleri yapan insanlar etrafında büyüdü.

engines

'Prison Break', Rus tarzı ...

engines

Since I have spent a lot of time in and around Agra, India and Fatipur Sikri, I found this book especially interesting, although too romantic for my taste.

engines

My friend wrote this book about our 2006 Through-Hike of the Appalachian Trail. Though I'm a character, I swear I'm not biased. The story is accurate and hilarious- Larry need not make up entertaining characters when the trail is packed with nutsos (excluding myself, of course!). Message me if you're looking for a copy!