#

cristiansg

Cristian Silva Silva itibaren Langa, Mazandaran, İran itibaren Langa, Mazandaran, İran

Okuyucu Cristian Silva Silva itibaren Langa, Mazandaran, İran

Cristian Silva Silva itibaren Langa, Mazandaran, İran

cristiansg

Eğlenceli ve eğitici bir okuma. Bu adamları gerçekten seviyorum.

cristiansg

Joe Haldeman'dan Ayrı Bir Savaş ve Diğer Öyküler (2007)

cristiansg

The Circle Trilogy, okuduğuma sevindim, gerçekten çok benzersiz ve eşsiz bir seri. Adından da anlaşılacağı gibi, bir daire gibi yazılmıştır. Bu dizinin net bir başlangıcı veya sonu yoktur ve okurken, bu şekilde yazılmış bir diziden çok etkilendim. Ama “sonuna” ulaştığımda ya da gerçekte tüm kitapları okumayı bitirdiğimde, çok etkilenmiştim. Böyle bir dizi okumak özel ve eğlenceli olsa da, gerçek sonu olmayan herhangi bir kitap okumak biraz sinir bozucu ve tatmin edici değildir. Bu kitap, bir üçe indirilmiş sonun olmayışı haricinde bir beş almış olacaktı. Sonra dörde kadar çarptım çünkü Ted Dekker, özgün bir diziyi bu eşsiz şekilde yazarken hak ediyor.

cristiansg

İkinci yarı neredeyse ilk kadar iyi değildi, ama genel olarak kitaptan keyif aldım.

cristiansg

Hayatımı değiştiren kitaplardan biri. Thich Nhat Hanh'in kitaplarından herhangi biri, Zen ustasının derin ve basit öğretilerinin temellerini ortaya koyacak, ancak ilk okuduğum Barış olmak, bu yüzden kalbimde özel bir yer tutuyor.

cristiansg

The plot kept my attention. I thought the main character was very approachable. There were alot of inner dialogue that I ended up skimming through and probably wont go back and read again.

cristiansg

A complex, fascinating story of two old law school loves, set amidst the backdrop of the Israel/Palestinian conflict, international terrorism, and courtroom drama. A definite page-turner.