#

iamchuck

Carlos Hern Hern itibaren Banamira, Odisha 759129, Hindistan itibaren Banamira, Odisha 759129, Hindistan

Okuyucu Carlos Hern Hern itibaren Banamira, Odisha 759129, Hindistan

Carlos Hern Hern itibaren Banamira, Odisha 759129, Hindistan

iamchuck

Tanıdığım birisinin onu okuduğunu görene kadar bu kitabı okuduğumu unuttum. Sanırım geri gidip tekrar okumak için yukarı çekmek istiyorum.

iamchuck

Graceling, Kristin Cashore tarafından yazılan bir dizi kitabın parçası olan bir romandır. Fantastik türe ait genç yetişkinler için bir roman. Kahramanı, özel güçleri veya teşekkürleri olan 18 yaşındaki bir savaşçı Katsa'dır (bu romanın gerçekleştiği dünyada bu güçlere sahip olanlara Graceling denir). Katsa'nın lütfu öldürmek olduğundan, kral için çalışmaya zorlanır. Maceraları arasında Graceling, aynı zamanda bir Graceling olan Prens Po ile tanışır. Romanı sevdim çünkü eylem zaman zaman romantizmi aşıyor (her şeyin kahramanların romantizmi etrafında döndüğü romanları sevmiyorum) ve ayrıca Katsa, özellikle bir roman durumunda, dövülmüş pistten çıkan feminist bir kahraman. romantik: Katsa evlenmek ya da çocuk sahibi olmak istemiyor ve romanın sonunda fikrini bile değiştirmiyor (bu tür kitaplarda en yaygın olanı olurdu). Özellikle Katsa ve Po'nun bir yolculuk yapmak zorunda kaldıkları romanın ikinci bölümünde çok fazla eylem var (ilk bölüm biraz yavaştı, ancak yazarın karakterleri ve dünyayı o canlı). Blogumda yayınlanan inceleme: http: //soldeechesortu.blogspot.com.ar ...

iamchuck

Gerçekten, gerçekten destanları sevmek istedim. İçinde harika bir tarih var. Gerçekten sevdiğim birkaç tane vardı, ama anlatım tarzının ilgimi öldürdüğünü söylemeliyim. Bunun tarih olduğunu biliyorum ve daha önce açıklamalar yoktu. Ama aksiyon kitaplarına girmiyorum ve genellikle aksiyon sahnelerini atlıyorum. Ama sagalar neredeyse durmak bilmeyen eylem ve şecere. Benim fincan çayım değil.

iamchuck

Elinde gücü pekiştirmeden önce XIV.Louis ve mahkemesinin yaratıcı bir şekilde öyküsü.

iamchuck

bir zevk!

iamchuck

Çok ilginç. Neredeyse bitirdim.

iamchuck

arkadaşlar hakkında iyi bir hikaye ve doğru olanı yapmak ve büyümek

iamchuck

not my favorite Tim Robbins, but very enjoyable, nonetheless.