#

giuliagushikem

Giulia Gushikem Gushikem itibaren Lightcliffe, Halifax, West Yorkshire HX3 8TR, İngiltere itibaren Lightcliffe, Halifax, West Yorkshire HX3 8TR, İngiltere

Okuyucu Giulia Gushikem Gushikem itibaren Lightcliffe, Halifax, West Yorkshire HX3 8TR, İngiltere

Giulia Gushikem Gushikem itibaren Lightcliffe, Halifax, West Yorkshire HX3 8TR, İngiltere

giuliagushikem

Bu Vakıf serisinin dördüncüsü. Asimov'un Vakıf serisinin ilk üçünden herhangi birini okuyanlar, bunların serideki her biri için anlamlı olması için sırayla okunması gerektiğinin farkında olacaklar. Her neyse, bu kitap üçüncü Vakıf serisi kitabından 30 yıl sonra yazılmıştır. Asimov'un bir kez daha hikayenin konusunu ne kadar sorunsuz bir şekilde aldığını ve kalitenin orijinal üçle ne kadar iyi eşleştiğini okuyucular için hoş bir sürpriz olacak. (spoyleri göster)

giuliagushikem

Kalamar (ve diğer kafadanbacaklılar) dünyasına harika bir anlatı macerası, araştırma, doğal tarih, mitoloji ve ... kalamar konusunda bildiginiz her şeyi. Kitap, saha araştırması, sinirbilim veya sudan çekildiğinde mürekkeplerin neden kırmızı renkte yanıp söndüğünü öğrenmek isteyen herkes için okunmalıdır.

giuliagushikem

İyi hikaye. Fantezi romantizmde ilginç bir kavram. Stephanie, açıklayıcı tarzı okuyucuyu gerçekten dünyasına getiren harika bir yazardır.