#

ptk89

Patryk Hupert Hupert itibaren 44350 Erecek Köyü/Yazıhan/Malatya, Türkiye itibaren 44350 Erecek Köyü/Yazıhan/Malatya, Türkiye

Okuyucu Patryk Hupert Hupert itibaren 44350 Erecek Köyü/Yazıhan/Malatya, Türkiye

Patryk Hupert Hupert itibaren 44350 Erecek Köyü/Yazıhan/Malatya, Türkiye

ptk89

Yaklaşık 1 / 3'ünü okudum. İlginç düşünceler - dünyanın kademeli değişikliklere bağlı olarak sert değişimlerle (9/11, piyasa çöküşleri, vb.) Ayrıca, bu büyük değişiklikler için elimizden önce yeterince hazırlık yapmadığımızı ve gerçekleştiklerinde onlar için fazla telafi ettiğimizi.

ptk89

Son derece iyi yazılmış. Bundan gerçekten keyif aldım.

ptk89

Bazı üreticilerin 80'ler çocukluğumdan itibaren V serisini yenileyip projeye Battlestar Galactica ile aynı şekilde yenilenmiş bir hayat vermesini diliyorum. Demek istediğim, bütün bir şehrin üzerinde dolaşan dev daireler, bir Ziyaretçinin cildinin altındaki sürüngen ihtişamını ortaya çıkarmak için yırtılmasına neden olan özel etkileri ... Evet, direniş hala devam ediyor ve çok iyi değil. Eski hayranlar için, mini dizi ve tv şovundan tanınacak birçok karakter var, ancak daha önce bir bölüm görmemiş olanlar için bile, yine de işin tadını çıkarabilirler. Faşist, aldatıcı, propaganda mızmızlılar aynı gündeme sahiptir: haşaratımızı ve bizleri yemek, tüm suyumuzu çalmak ve… kadınlarımızı emdirmek. Ancak farklı bir nedenden dolayı ihtiyacımız, korkunç düşmanlarıyla savaşmak için, belki de bize yardım etmek ya da etmemek için Dünya'da görünen Zedti adlı başka bir galaksiler arası ırk,… hem insan hem de sürüngen, ırkçılık ve baskıya nasıl paralel çizdiğini çok beğendim. Güçlü, telepatik ve empatik süperbölgeler olmak yerine, düşük, dreglerin en düşükleri. Zedti dikkat çekicidir, ancak sadece bir yarış değil, birkaç tane olduğu için biraz kafa karıştırıcıdır ve yine de kovan zihniyeti var gibi görünmektedir, ancak savaşa ilginç bir ektir. İlginç diyorum ama bir filmde ne kadar iyi çalışacaklarını bilmiyorum. Sürüngenlerden türemiş olmasalar da ilginç bir karışım. Bir kez daha, eski ama iyi bir franchise'ı tekrar ziyaret etmek isteyenler için, bu eğlenceli bir roman. 4 ½ 5 yıldız benim oyum olurdu.

ptk89

Ne güzel ve komik bir kitap. Bu kitap size beş kişinin harika bir eş olduğunu ve yapmadığını söyler. Sanırım daha fazla çift bunu birlikte okursa, evliliğini değiştirebilir! Harika kitap!

ptk89

Bu kitap harika ve dikkatli bir şekilde yazılmıştır ve aynı zamanda bitmesini istemeseniz de bitirmek zorunda olduğunuz sürükleyici bir gerilim oluşturuyor (Neredeyse her zaman Sarah Waters'ın çalışmaları için durum)! Arsa yapısı mükemmeldi ve gerçekten beklenmedik bükülme ve dönüşlerin zamanlaması iyi çalıştı. Bu kitaba beş yerine dört yıldız verebilmemin tek nedeni, sondan tamamen memnun olmamamdı, bana biraz boş hissettirdi. Belki de kitabın gerçekten bittiği gerçeğini kabul etmekte zorlandım! Ya da 15 aylık oğlumu izlerken son 30 kadar sayfayı okumuş olabilirim, bu yüzden çok fazla kesinti vardı. Ama şekerleme zamanına kadar beklememin hiçbir yolu yoktu ... Kahretsin Sarah Waters, sen ve sürükleyici masalların! : D

ptk89

Bu kitaptan gerçekten keyif aldım ... Manhattan'ın aşağı doğu tarafında bir cinayet ve orada yaşayan tüm farklı insanlar hakkında. Bir bakıma "iyi" ve "kötü" ikileminin böylesine farklı bir ortamda gerçekten işe yaramaz olduğunu fark etmenizi sağlar. Gerçekten girmek için yaklaşık 45 sayfa aldı.

ptk89

Ugh. I tried a few times... but no. I just can't.